KURZY


Spoločnosť REHASPORT sa venuje edukácii odbornej i laickej verejnosti a to v podobe prednáškovej činnosti, účasti na odborných konferenciách a organizovaní odborných školení a kurzov.

 

Nie je náhodou, že najnavštevovanejším kurzom na Slovensku aj v Českej republike je kurz "TERAPEUTICKÉ VYUŽITIE KINESIO TAPU". Toto školenie absolvovalo počas štyroch rokov viac než 1000 slovenských i českých terapeutov, čo svedčí o kvalite tohto kurzu.KURZY KINESIOTAPINGU

TERAPEUTICKÉ VYUŽITIE KINESIO TAPU

 

25.-26. november 2017 (KURZ OBSADENÝ)

 

3.-4. február 2018 (NOVO VYPÍSANÝ)

 

Náplňou kurzu je prezentácia metódy kinesiotapingu na ovplyvnenie pohybového a lymfatického systému. Účastníci budú oboznámení s teóriou a technikami, ktoré je možné využiť vo fyzioterapii, športovom lekárstve, športe a pod...

 

 

LYMFOTAPING


22 - 23. apríl 2017 (KURZ OBSADENÝ)


Dvojdňový nadstavbový kurz "Terapeutické využitie kinesio tapu v Lymfológii" nadväzuje na vedomosti základného kurzu "Terapeutické využitie kinesio tapu". Rozširuje poznatky prebraných techník, zameriava sa na kinesiotaping lymfatického a cievneho systému. Účastníci sa naučia pomocou kinesio tapu dreňový povrchový aj hlboký lymfatický systém, nové techniky na ošetrenie jaziev, použitie kinesio tapu u lymfedému, chronických i akútnych opuchov ai.

Podmienkou pre účasť je doloženie absolvovaní základného kurzu "Terapeutické využitie kinesio Tapu". Vhodné sú znalosti funkčné anatómie lymfatického systému ako aj praktická zručnosť manuálnej lymfodrenáže (nie však podmienkou pre účasť).

 
 
kinesiotaping - kinesio tape

Absolvovanie kurzu

Po absolvovaní kurzu sú účastníci schopní využiť kinesio tape u ortopedických, neurologických

a funkčných porúch pohybového systému. Kurzy dostali súhlasné stanovisko od SKF a sú ohodnotené dvanástimi kreditmi do celoživotného vzdelávania fyzioterapeutov. Odbornosť garantujú skúsení lektori a priekopníci kinesiotapingu v Českej republike MUDr. et Mgr. Robert Válka a Bc Jitka Kobrová.

 

viac informácií

kurz TERAPEUTICKÉ VYUŽITIE KINESIO TAPU

kurz TERAPEUTICKÉ VYUŽITIE KINESIO TAPU V LYMFOLÓGII

 

Pre zväčšenie pozvánky kliknite na obrázok

 

 
 
© 2011 REHASPORT |Kontakty OBCHODNÉ PODMIENKY