NAŠE E-SHOPY

Na portálovom webe našej spoločnosti nájdete naše najúspešnejšie webové prezentácie a e-shopy, ktoré stále zdokonaľujeme pre našich zákazníkov.

 

Prvými stránkami REHASPORT bol internetový obchod www.rehasport.sk, ktorý časom nahradil www.e-ortezy.sk.

 

Z pôvodného e-shopu sa stala portálová prezentácia našej spoločnosti. Postupom času pribúdali ďalšie e-shopy, z ktorých tie najúspešnejšie tu môžete navštíviť.

 

A čo plánujeme ďalej? V blízkej dobe plánujeme rozšírenie portfólia našich služieb
a rozšírenie ponuky ďalších produktov.


 

 

NÁŠ SORTIMENT

Náš sortiment sa postupne rozrastal, preto sme pre našich nových klientov zo športového prostredia vytvorili prehľadný e-shop tejpy.sk
s viac ako dvomi stovkami produktov. Stále väčší dopyt po špičkových ortézach značky Mueller nás prinútil vytvoriť jedinečný e-shop ortezy24.sk, kde nájdete najširšiu ponuku ortéz od ​​americkej spoločnosti Mueller.

Naše produktové portfólio sa stále rozrastá a počet našich spokojných zákazníkov tiež! Naším cieľom je totiž vaša spokojnosť! Tej dosahujeme vďaka svojej jedinečnosti na trhu, vysokej kvalite, bezkonkurenčnej cene, rýchlej dodávke tovaru, ale hlavne vďaka našemu osobnému prístupu k vám, zákazníkom. Veríme, že aj vy ohodnotíte naše produkty ako najlepšie a najefektívnejšie riešenie vašich požiadaviek a tešíme sa na spoluprácu s vami!

 
e-ortezy.sk

e-Ortezy

V internetovom obchode
e-Ortezy.sk nájdete ortézy a bandáže od značky Mueller
na každý kĺb Vášho tela.
www.e-ortezy.sk
Tejpy

Tejpy

Internetový obchod tejpy.sk ponúka komplexnú ponuku produktov súvisiacich s tejpami, bandážami, molitanovými podtejpami a doplnkami.
www.tejpy.sk
Biofreeze

Biofreeze

Bolesti chrbta, bolesti svalov, bolesti kĺbov, bolesti, ktoré spôsobuje artritída, na tie všetky je Biofreeze jasnou a účinnou odpoveďou..
www.biofreeze.sk
Ortézy-bandáže

Ortézy-bandáže

Internetový obchod ortézy-bandáže vám ponúka najširšiu ponuku ortéz značky Mueller, ktorých sme výhradným distribútorom pre Slovensko.
www.ortezy-bandaze.sk
Tejpovanie

Tejpovanie

Nový informačný portál o tejpovaní. Dozviete sa, ako tejpovanie funguje, čo to je tejpovacia páska a nájdete tu aj videonávody ako tejpovať.
www.tejpovanie.sk
Tejpovacie pásky

Tejpovacie pásky

Internetový obchod tejpovacie pásky ponúka všetko, čo potrebujete pre tejpovanie od značky Mueller. Tejpovacie pásky skladom.

www.tejpovaciepasky.sk