O SPOLOČNOSTI
Sme spoločnosťou zaoberajúcou sa importom a distribúciou značky Mueller od americkej spoločnosti Mueller Sports Medicine, Inc., pre ktorú máme na Slovensku výhradné zastúpenie.

Mueller vyrába vysoko kvalitné tejpovacie pásky, ortézy a bandáže. Mueller je svetovou jednotkou vyrábajúcou produkty pre športovú medicínu.

Našimi zákazníkmi sú predovšetkým športoví fyzioterapeuti a maséri, ale aj súkromné a štátne rehabilitačné zariadenia.
Spolupracujeme s poprednými slovenskými športovcami, fyzioterapeutmi, masérmi a rehabilitačnými lekármi. Organizujeme odborné kurzy, zúčastňujeme sa konferencií a veľtrhov.

Naším cieľom je vaša spokojnosť! Tej dosahujeme vďaka svojej jedinečnosti na trhu, vysokej kvalite, bezkonkurenčnej cene a hlavne vďaka našemu osobnému prístupu k vám, zákazníkom. Veríme, že aj vy ohodnotíte naše produkty ako najlepšie a najefektívnejšie riešenie vašich požiadaviek a tešíme sa na spoluprácu s vami!

Našim obchodným partnerom poskytujeme množstevné zľavy! Všetky ceny v našich e-shopoch sú uvedené vrátane DPH! V prípade záujmu o akékoľvek bližšie informácie nás, prosím, kontaktujte!
 
 

Odporúčame naše kurzy

Náplňou kurzu je prezentácia metódy kinesiotapingu na ovplyvnenie pohybového a lymfatického systému. Účastníci budú oboznámení s teóriou a technikami, ktoré je možné využiť vo fyzioterapii, športovom lekárstve, športe apod. Počas prvého dňa kurzu sú účastníci oboznámení s ...

viac informácií

mapa REHASPORT TRADE s.r.o.

Kde nás nájdete

Spoločnosť REHASPORT TRADE s.r.o. sídli na adrese: Trnavská cesta 29, 832 84, Bratislava

 

Pre našich návštevníkov a obchodných partnerov máme pripravené parkovacie miesto.

viac informácií