3 x BIOFREEZE Gél - Chladivý gél proti bolesti chrbta, svalov a kĺbov 118ml

Kód: BF3
Akcia
8 hodnotení
Značka: Biofreeze
€33,87 –20 %
492 3 x biofreeze gel chladivy gel proti bolesti zad svalu a kloubu 118ml
€33,87 –20 % €26,94 / ks €22,45 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Biofreeze je mimoriadne účinný gél proti bolesti, vyrábaný americkou spoločnosťou Performance Health. Veľkou výhodou gélu Biofreeze oproti jeho konkurentom je fakt, že neobsahuje analgetické látky, je tak šetrný k telu a nezvyšuje jeho toxicitu.

Účinky gélu Biofreeze boli overené radom klinických štúdií po celom svete. Biofreeze je skvelým pomocníkom pri bolesti svalov a kĺbov, výborné výsledky má pri artritíde a artróze.

Biofreeze sa predáva vo forme ľahko vstrebateľného nemastiaceho gélu.

Vďaka absencii analgetických látok neovplyvňuje Biofreeze užívateľa duševne, preto pri jeho užívaní nepocítite únavu alebo otupenosť zmyslov, čo oceníte napríklad pri šoférovaní.

Pôsobenie Biofreezu

Špecialisti, ktorí sa zaoberajú liečebnými metódami proti bolesti sa v posledných rokoch prikláňajú k používaniu cielených prípravkov proti bolesti. Cielené prípravky majú väčšiu účinnosť v potlačení bolesti a nezasahujú zbytočne do organizmu na rozdiel od celkových prípravkov proti bolesti. Keď je lokálny prípravok ako je Biofreeze nanesený na danú oblasť znižuje bolesť rovnako ako ľad, ale bez nevýhod ako stuhnutosť a necitlivosť.

Inštruktážne video Biofreeze:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: