MUELLER ATF®2 Ankle Brace, ortéza na členok, biela

Kód: 43363
3 hodnotenia
€19,59 / ks €16,33 bez DPH

Zvoľte variant

Detailné informácie

Veľkosť: L
Vypredané | 43363
€19,59 / ks
€16,33 bez DPH
Veľkosť: XL
Skladom (1 ks) | 43364
€19,59 / ks
€16,33 bez DPH

Podrobný popis

Mueller ATF2 je ortézou vychádzajúcou z najfrekventovanejšej ortézy od Mueller Sports Medicine  ATF , s vyšším stupňom ochrany. Ľahká  (len 107g vážiaca) ortéza z nového materiálu, s mäkkým čalúnením a súčasne dobrým spevnením, so systémom šnurovania bez kovových očiek.


Je vhodná pri strednej a vyššej nestabilite členku, ťažšej distorzii a podvrtnutí, pri chronických ťažkostiach, samozrejme aj preventívne alebo pri poúrazovej rekonvalescencií. 
Flexibilné oceľové pružiny po stranách ortézy pomáhajú spevniť obe strany členku, vnútorný ATF pás pokrýva oblasť nad členkom najviac náchylnú k poškodeniu či natiahnutiu, dodáva tak členkom vyššiu bočnú ochranu. Vertikálne ATF popruhy pomáhajú pri podpore postihnutého členku, pritom dovoľujú kompletný pohyb nohy nahor a dolu. 


Ortéza je vyrobená z polyesterového materiálu (High strength 1000 denier), ktorý predlžuje životnosť ortézy. Špeciálny jednovrstvový materiál (Comfort Windows™) cez členkové kosti je príjemný a netlačí na citlivé časti členku a lepšie dýcha. Cez Achillovú šľachu je vložený pružný pás (Bi-directional stretch elastic), ktorý umožňuje kompletné ohnutie chodidla aj chrbta nohy.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: