Jednorázový rašelinový zábal

Najpredávanejšie

Jednorázový rašelinový zábal 30 x 40 cm, 10 ks
Jednorázový rašelinový zábal 30 x 40 cm, 10 ks
Momentálne nedostupné
Kód: 101003
 
€8,31
2 položiek celkom

Jednorázové rašelinové zábaly sú veľmi často využívaným a obľúbeným druhom liečby nazývané lokálna termoterapia. Táto terapie využíva rašelinové zábaly predovšetkým vďaka liečivému účinku ich prírodného zdroja. Hlavnou výhodou jednorázového zábalu je pomalšie a tým aj postupnejšie uvoľňovanie tepla z rašelinových zábalov. Jednorázový rašelinový zábal je vhodné aplikovať po vyšetrení a vyhodnotení zdravotného stavu s vaším lekárom. Jednorázové rašelinové zábaly majú väčšinou teplotu cca 44 °C a pôsobia svojím pacientom okamžitú úľavu od bolesti a rapídne zlepšujú pohyblivosť.

Rašelinový zábal je jedna z najpopulárnejších tepelných terapií vôbec. Pri tejto procedúre je možné dosiahnuť maximálnu relaxáciu, uvoľnenie a detoxikáciu tela. Jednorázový rašelinový zábal má blahodárne účinky na pokožku a na svaly, rašelina obsahuje veľké množstvo minerálnych a organických látok, ktoré sa do tela dostávajú prostredníctvom tepla.

Jednorázový rašelinový zábal na Rehasport.sk

V našej ponuke nájdete len kvalitné jednorázové rašelinové zábaly. Rašelinové zábaly používajú špičkoví terapeuti z kúpeľov. Rovnako tak sú vhodné napríklad pre domáce použitie. Radi vám s výberom jednorázového rašelinového zábalu poradíme v našej predajni alebo telefonicky na +421 902 303 104.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie