Jednorázový rašelinový zábal

Najpredávanejšie

Jednorázový rašelinový zábal 30 x 40 cm, 10 ks
Jednorázový rašelinový zábal 30 x 40 cm, 10 ks
Momentálne nedostupné
Kód: 101003
 
€8,31
2 položiek celkom

Jednorázové rašelinové zábaly sú veľmi často využívaným a obľúbeným druhom liečby nazývané lokálna termoterapia. Táto terapie využíva rašelinové zábaly predovšetkým vďaka liečivému účinku ich prírodného zdroja. Hlavnou výhodou jednorázového zábalu je pomalšie a tým aj postupnejšie uvoľňovanie tepla z rašelinových zábalov. Jednorázový rašelinový zábal je vhodné aplikovať po vyšetrení a vyhodnotení zdravotného stavu s vaším lekárom. Jednorázové rašelinové zábaly majú väčšinou teplotu cca 44 °C a pôsobia svojím pacientom okamžitú úľavu od bolesti a rapídne zlepšujú pohyblivosť.

Rašelinový zábal je jedna z najpopulárnejších tepelných terapií vôbec. Pri tejto procedúre je možné dosiahnuť maximálnu relaxáciu, uvoľnenie a detoxikáciu tela. Jednorázový rašelinový zábal má blahodárne účinky na pokožku a na svaly, rašelina obsahuje veľké množstvo minerálnych a organických látok, ktoré sa do tela dostávajú prostredníctvom tepla.

Jednorázový rašelinový zábal na Rehasport.sk

V našej ponuke nájdete len kvalitné jednorázové rašelinové zábaly. Rašelinové zábaly používajú špičkoví terapeuti z kúpeľov. Rovnako tak sú vhodné napríklad pre domáce použitie. Radi vám s výberom jednorázového rašelinového zábalu poradíme v našej predajni alebo telefonicky na +421 902 303 104.