Konferencia kondičného tréningu

Kód: VSTUP_PC_PP_002
1 hodnotenie
€59 / ks €49,17 bez DPH
Skladom (75 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Konferencia kondičného tréningu

Dňa 17. októbra 2020 sa v konferenčnom hoteli Aquapalace v Čestliciach pri Prahe uskutoční Rehasport Konferencia kondičného tréningu. Príďte si vypočuť popredné postavy Česko - slovenského kondičného tréningu. Pobaviť sa o diagnostike, rozvoji funkčného a pohybového potenciálu športovcov a aktívne sa zapojiť do praktických workshopov. Konferencia je primárne určená kondičným trénerom kolektívnych aj individuálnych športov, ale tiež športovým fyzioterapeutom. Uvítame aj trénerov a športovcov zaujímajúcich sa o problematiku kondičného tréningu. Odborným garantom konferencie je PhDr. Aleš Kaplan, Ph.D., MBA.

Dôležité informácie: Akonáhle obdržíme Vašu platbu, budete informovaný e-mailom a zároveň Vás pridáme na zoznam účastníkov. 

Storno podmienky konferencie- Viac ako 14 dní pred zahájením konferencie vraciame vstupné v plnej výške. Menej ako 14 dní pred zahájením konferencie už vstupné z organizačných dôvodov nevraciame. Pokiaľ si za seba nájdete náhradu, dajte nám o tejto skutočnosti vedieť čo najskôr na +421 902 303 104 alebo na peter@rehasport.sk. Ďakujeme.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: