Rehasport Konferencia športovej fyzioterapie a kondičného tréningu


Rehasport Konference sportovní fyzioterapie 2019Na základe veľmi pozitívnych ohlasov z minulého ročníka Rehasport Konferencie športovej fyzioterapie, pre Vás tento rok pripravujeme akciu omnoho väčšiu a pevne veríme, že aj omnoho lepšiu. Nebude to jedna, ale rovno dve konferencie v dvoch dňoch, ktoré budú prepojené spoločenským večerom. Konferencie sú primárne určené fyzioterapeutom, lekárom pohybujúcich sa v športovom prostredí, trénerom a športovcom zaujímajúcich sa o problematiku športovej fyzioterapie a kondičného tréningu.

Rehasport Konferencia športovej fyzioterapie

Príďte si vypočuť popredné postavy česko - slovenskej športovej fyzioterapie. Pobaviť sa o prevencií a liečbe športových úrazov a aktívne sa zapojiť do praktických workshopov. Aj tento rok sa budeme snažiť prepojiť športových fyzioterapeutov so športovými klubmi a zväzmi.

Konferencia je primárne určená fyzioterapeutom, ale taktiež lekárom pohybujúcim sa v športovom prostredí. Uvítame aj trénerov a športovcov zaujímajúcich sa o problematiku športovej fyzioterapie. Po skončení konferencie sa môžete tešiť na prvé Majstrovstva sveta vo športovej fyzioterapie, kde sa rozhodne o tituloch v elitnej a juniorskej kategórii.

Konferencia dostala súhlasné stanovisko UNIFY, účastníkom budú udelené 4 kredity do celoživotného vzdelávania. Odborným garantom konferencie je MUDr. et Mgr. Robert Válka, MBA

Rehasport Konferencie kondičného tréningu

Príďte si vypočuť popredné postavy česko - slovenského kondičného tréningu. Pobaviť sa o diagnostike, rozvoji funkčného a pohybového potenciálu športovcov a aktívne sa zapojiť do praktických workshopov.
 
Konferencia je primárne určená kondičným trénerom kolektívnych aj individuálnych športov, ale tiež športovým fyzioterapeutom. Uvítame aj trénerov a športovcov zaujímajúcich sa o problematiku kondičného tréningu. Odborným garantom konferencie je PhDr. Aleš Kaplan, Ph.D., MBA #REKO2020.

 

 

 
Termín - 15. a 16. október 2022
 
Miesto konania - Konferenčné centrum Aquapalace Čestlice
 
Vstupenky
Odborný garant
  • MUDr. et Mgr. Robert Válka, MBA
    (sportovní fyzioterapie)
  •  
  • PhDr. Aleš Kaplan, Ph.D., MBA
    (kondiční trénink)
 
Prednášajúci - zoznam prednášajúcich (športovej fyzioterapie) môžete nájsť tu (zoznam budeme priebežne aktualizovať)
                       - zoznam prednášajúcich (kondičný tréning) môžete nájsť tu (zoznam budeme priebežne aktualizovať)
 
Obed -  možnosť zakúpenia obedového menu 1 alebo menu 2. Pokiaľ by Vám táto ponuka nevyhovovala, môžete si zájsť na obed do neďalekej reštaurácie v obchodnom dome Kika alebo food courtu v OC Čestlice.
 
Ako sa dostať na konferenciu (Doprava) - spôsob akým sa dopraviť na Rehasport Konferenciu nájdete v tomto odkaze.
 
Ubytovanie - ponúkame ubytovanie v Aquapalace hotel za zvýhodnenú cenu pre účastníkov konferencie. V okolí hotela je celá rada ďalších ubytovacích zariadení v rôznych cenových reláciách. Skúste napríklad booking.com a spojte vzdelávanie s výletom do Prahy, jednej z najkrajších metropol Európy.