Rehasport Konferencia športovej fyzioterapie a kondičného tréningu


Rehasport Konference sportovní fyzioterapie 2019Na základe veľmi pozitívnych ohlasov z minulého ročníka Rehasport Konferencie športovej fyzioterapie, pre Vás tento rok pripravujeme akciu omnoho väčšiu a pevne veríme, že aj omnoho lepšiu. Nebude to jedna, ale rovno dve konferencie v dvoch dňoch, ktoré budú prepojené spoločenským večerom. Konferencie sú primárne určené fyzioterapeutom, lekárom pohybujúcich sa v športovom prostredí, trénerom a športovcom zaujímajúcich sa o problematiku športovej fyzioterapie a kondičného tréningu.

Rehasport Konferencia športovej fyzioterapie

Príďte si vypočuť popredné postavy česko - slovenskej športovej fyzioterapie. Pobaviť sa o prevencií a liečbe športových úrazov a aktívne sa zapojiť do praktických workshopov. Aj tento rok sa budeme snažiť prepojiť športových fyzioterapeutov so športovými klubmi a zväzmi.

Konferencia je primárne určená fyzioterapeutom, ale taktiež lekárom pohybujúcim sa v športovom prostredí. Uvítame aj trénerov a športovcov zaujímajúcich sa o problematiku športovej fyzioterapie. Po skončení konferencie sa môžete tešiť na prvé Majstrovstva sveta vo športovej fyzioterapie, kde sa rozhodne o tituloch v elitnej a juniorskej kategórii.

Konferencia dostala súhlasné stanovisko UNIFY, účastníkom budú udelené 4 kredity do celoživotného vzdelávania. Odborným garantom konferencie je MUDr. et Mgr. Robert Válka, MBA

Rehasport Konferencie kondičného tréningu

Príďte si vypočuť popredné postavy česko - slovenského kondičného tréningu. Pobaviť sa o diagnostike, rozvoji funkčného a pohybového potenciálu športovcov a aktívne sa zapojiť do praktických workshopov.
 
Konferencia je primárne určená kondičným trénerom kolektívnych aj individuálnych športov, ale tiež športovým fyzioterapeutom. Uvítame aj trénerov a športovcov zaujímajúcich sa o problematiku kondičného tréningu. Odborným garantom konferencie je PhDr. Aleš Kaplan, Ph.D., MBA #REKO2020.

 

 

 
Termín - 15. a 16. október 2022
 
Miesto konania - Konferenčné centrum Aquapalace Čestlice
 
Vstupenky
Odborný garant
  • MUDr. et Mgr. Robert Válka, MBA
    (sportovní fyzioterapie)
  •  
  • PhDr. Aleš Kaplan, Ph.D., MBA
    (kondiční trénink)
 
Prednášajúci - zoznam prednášajúcich (športovej fyzioterapie) môžete nájsť tu (zoznam budeme priebežne aktualizovať)
                       - zoznam prednášajúcich (kondičný tréning) môžete nájsť tu (zoznam budeme priebežne aktualizovať)
 
Obed -  možnosť zakúpenia obedového menu 1 alebo menu 2. Pokiaľ by Vám táto ponuka nevyhovovala, môžete si zájsť na obed do neďalekej reštaurácie v obchodnom dome Kika alebo food courtu v OC Čestlice.
 
Ako sa dostať na konferenciu (Doprava) - spôsob akým sa dopraviť na Rehasport Konferenciu nájdete v tomto odkaze.
 
Ubytovanie - ponúkame ubytovanie v Aquapalace hotel za zvýhodnenú cenu pre účastníkov konferencie. V okolí hotela je celá rada ďalších ubytovacích zariadení v rôznych cenových reláciách. Skúste napríklad booking.com a spojte vzdelávanie s výletom do Prahy, jednej z najkrajších metropol Európy.
 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie