MUELLER Patella Stabilizer Knee Brace, stabilizátor kolena

Kód: 2313SM
Akcia
4 hodnotenia
€56,08 / ks €46,73 bez DPH

Zvoľte variant

Detailné informácie

Veľkosť: S
Vypredané | 2313SM
€56,08 / ks
€46,73 bez DPH

Podrobný popis

MUELLER Patella Stabilizer Knee Brace, stabilizátor kolena

 

 

 

Kolenný stabilizátor, s postrannou výstužou, neoprénový. Osvedčená kolenné ortéza, stabilizátor, odporúčaný a účelný v prípadoch, keď je potrebné a žiadúce bočné spevnenie a podpora kolena, zvýšenie jeho stability. Flexibilné oceľové pružiny (zapustené po stranách ortézy) a precízne spracovaná (kruhová) výstuž v oblasti jabĺčka pomáhajú ochrániť kolenný kĺb a jabĺčko počas aktivity aj počas rekonvalescencie. Mäkký neoprén dokonale priľne k reliéfu kolena, prispieva k spevneniu požadovanej oblasti a zároveň vytvára a udržuje príjemné a liečivé terapeutickej teplo. Pre úľavu od bolesti, chondromalaciie (podráždenie jabĺčka), pri natiahnutí patelárnej šľachy či artritických kolenách, a pod. Samozrejme slúži aj na preventívne účely. Dostatočne pohodlná aj pre celodenné nosenie.

Flexibilné oceľové pružiny po oboch stranách ortézy spevňujú koleno, súčasne umožňujú plný rozsah jeho pohyblivosti, neobmedzujú ale vymedzujú pohyb. Patelárna kruhová výstuž stabilizuje a chráni jabĺčko, ľahko ho nadvihuje.

Neelastické fixačné pásy poslúžia pre fixáciu ortézy na správnom mieste a pre kontrolované stlačenie, kompresiu podľa vlastnej potreby.

Olemované okraje s hladkými šípovými švami zabraňujú odretiu pokožky a sklzu ortézy, zároveň predlžujú jej životnosť.

Farba čierna.

Tabuľka veľkostí:

  S M L XL XXL
Obvod stredu kolena (cm) 30 - 35 35 - 40 40 - 45 45 - 50 50 - 55

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: