SKLZ Travel Barrel Roller Firm, Masážny valec 30 cm x 11 cm

Kód: PERF-TRVBRF-001
4 hodnotenia
Značka: SKLZ
€34,89 / ks €29,08 bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Travel Barrel Roller Firm disponuje drážkovým vzorom, ktorý podporuje masáž spojivového tkaniva. Určený pred a po cvičení. Travel Barrel Roller Firm nielen že masíruje, ale pomáha zvýšiť pružnosť svalov, lepšie sa zregenerovať a tým obnoviť výkon svalovej sily. Všetko v praktickej cestovnej veľkosti pre každú športovú tašku atď.

 

 

Ideálne pre samostatnú masáž spojivového tkaniva, pre natiahnutie a zvýšenie pružnosti svalov.

Robustný, odolný, veľmi kompaktný dizajn, špeciálne navrhnutý pre nepretržité používanie a prepravu v každej športovej taške.

Každý cvičebný program by mal obsahovať aktívne zotavenie. Produkt je špeciálne vyvinutý pre zdravie svalov. Jeho uzavreté bunky sa ľahko čistia a sú vyrobené z nepremokavej peny.

K dispozícii v strednej tvrdosti. Dĺžka asi 30 cm, priemer 11 cm.

Ideálne na prípravu na tréning (warm-up) a aktívnu regeneráciu. 

Masáž na cestách

Kompaktná veľkosť Travel Roller uľahčuje starostlivosť o Vaše telo na cestách. Perfektné na masáž mäkkého tkaniva, naťahovanie a zvyšuje pružnosť kĺbov a svalov na rôznych častiach tela.

 

Pevná hustota - poďme na to

Travel Roller má pevnú hustotu a podporuje športovcov s priemernou svalovou hmotou a každého, kto potrebuje základnú regeneráciu tkanív.

 

Masáž pred a po

Začnite každý tréning alebo cvičenie s masážou, aby ste znížili pravdepodobnosť zranenia vo veľkých svalových skupinách. Dokončite každú tréningovú jednotku pomocou masážneho valčeka, aby ste zvýšili tok kyslíka a uvoľnili napätie v rovnakých svaloch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: