SKLZ Trigger Strap, akupresúrna pomôcka

Kód: PERF-TRG-001
3 hodnotenia
Značka: SKLZ
€40,75 / ks €33,96 bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Už žiadna nepohodlná masáž spúšťového bodu. Trigger Strap je presný a umožňuje efektívnu masáž spúšťacích bodov. Pomáha k väčšej pohyblivosti a skracuje fázu regenerácie. Vďaka inovatívnemu dizajnu, môžete ovládať tlak podľa Vašich pocitov.

 

 

Inovatívna, hands-free pomôcka pre uvoľnenie spúšťacích bodov.

Dlhý popruh pre manuálne pôsobenie na všetkých častiach tela.

Špeciálne tvarovaný, protišmykový gombík pre cielenejšie a efektívnejšie uvoľňovanie.

Vyvážená základňa vyrovná napätia a umožňuje riadiť intenzitu.

 

 

 

Uvoľní tiež Vaše ruky

S revolučným dizajnom poskytuje Trigger Strap cielené uvoľňovanie spúšťového bodu, ktoré potrebujete pre lepšie zahrievanie a zotavenie svalov - to všetko, bez toho aby ste museli používať ruky alebo svoju váhu proti stene, podlahe alebo inej konštrukcii.

 

Zahrievanie a regenerácia sú všadeprítomné

Trigger Strap sa ľahko zmestí do Vašej tréningovej tašky a môže byť použitý pred, počas a po cvičení, hrách a tréningoch. Je to tak pohodlné, že ho môžete dokonca využiť pri sledovaní televízie, pri cestovaní alebo dokonca u Vášho kancelárskeho stolu. Ešte lepšie je navrhnutá tak, aby Vám umožnila ovládať intenzitu uvoľňovania v každom bode Vášho tela.

 

Koliesko inšpirované športovcom

Gombík Trigger Strap bol navrhnutý na základe dát od stoviek športovcov a dokázal, že má perfektnú veľkosť pre efektívne uvoľnenie spúšťového bodu. Gombík je tiež pokrytý protišmykovým materiálom pre väčšiu účinnosť. Pokiaľ ide o vlastnú masáž a údržbu svalov, tento produkt vyčnieva nad ostatnými.

Návod v angličtine

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: