SKLZ Universal Anchor, cvičebná kotva

Kód: SWVD-ANCR-04
1 hodnotenie
Značka: SKLZ
€15,25 / ks €12,71 bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Univerzálna kotva otvára nové možnosti tréningu doma. Predtým ste potrebovali hromadu závažia, teraz je tu pevná a variabilná kotva pre každé dvere a mnoho rôznych cvičení. V kombinácii s rôznymi odpormi výcvikových gúm a ostatných súčastí série SKLZ Slide-Lock sa dá vytvoriť funkčný tréningový systém bez obmedzenia pohybu.

 

Premeňte dvere a tyče na kotviace body Vášho tréningu.

Rotácia 360 ° ponúka plný rozsah pohybu.

Môže byť použitá so všetkými kompatibilnými a vymeniteľnými pomôckami z radu SKLZ Slide-Lock ™.

Pre optimálny tréning možno túto univerzálnu kotvu kombinovať s tréningovými gumami SKLZ, duálnymi rukoväťami, univerzálnymi manžetami alebo produktom Chop Bar.

 

 

 

Slučka alebo pozdĺžne

Univerzálna kotva je vyrobená pevne a umožňuje Vám pripojiť gumy pozdĺžne alebo slučkou pre väčšiu variabilitu Vášho tréningu.

 

Najlepšie vo všetkých smeroch

Technológia otáčania 360 ° tejto univerzálnej kotvy umožňuje bezproblémové otáčanie gúm, a tým nasledovať prirodzené pohyby tela a nikdy neobmedzovať Váš tréning.

 

Kompatibilné a pripravená k bitke

Postavená tak, aby bola kompatibilná s výcvikovými gumami a ďalšími produktami radu Slide-Lock, je táto pomôcka kotviacim prostriedkom Vašich tréningov, nech ste kdekoľvek. Pripojte ju ku dverám alebo stĺpom a vytvorte tak kotviaci bod pre Vaše tréningy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: