THERAGUN G2PRO

Kód: 984698
4 hodnotenia
Značka: Theragun
€5 / ks €4,17 bez DPH
Skladom (1 ks)

Cena je uvedená za požičanie na deň.

Pri objednávke prosím napíšte do poznámky na koľko dní budete chcieť Theragun G2PRO zapožičať a ďalšie špecifikácie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Podrobný popis

Patentovaný systém Theragun G2PRO je revolučný prístroj pre rázovú terapiu s nabíjateľnými batériami. Tento vylepšený model s ergonomickejším dizajnom a vyššou výdržou batérie, poskytuje športovcom dokonale presný masážny nástroj, ktorý je špeciálne navrhnutý tak, aby sprostredkoval rýchlu aktiváciu a regeneráciu svalov. Odborníci hovoria o TheraGune doslova ako o "revolúcii v znížení svalového tonusu".

S pomocou rázovej terapie môžete znížiť časté bolesti svalov a kĺbov, zmierniť kŕče, uvoľniť bolestivé body vo svaloch (myogelózy) a zlepšiť kĺbový rozsah športovcov. Theragun sa využíva aj pri liečbe jaziev. Užívatelia si môžu vybrať zo štyroch uhlov nastavenia pre lepšie zacielenie terapie.

Použitie Theragunu

S hmotnosťou 900 gramov a celkovou dĺžkou 22 cm je Theragun G2PRO ľahko prenosný a ľahko použiteľný pre kohokoľvek. Športovci by mali nový Theragun G2PRO aplikovať pomaly s ľahkým tlakom. Doba aplikácie v jednej lokalite sa odporúča 60 až 90 sekúnd, pričom celkový čas na terapiu celého tela by nemal presiahnuť 15 minút. Terapiu mechanickým vlnením s Theragunom si môžete dopriať dvakrát až trikrát denne. Nepoužívajte G2PRO na hlavu, otvorené rany, oblasť genitálií, štítnej žľazy, v oblasti kostných výstupkov ani v mieste lymfatických uzlín. Ak si nie ste istý použitím, poraďte sa so svojím terapeutom.

Váš G2PRO je štandardne dodávaný s:

1 kvalitný ochranný kufrík
1 štandardná guľa AmpBIT
1 veľký loptu AmpBIT
1 kužeľ AmpBIT (pre hlboké tkanivá)
1 tlmič AmpBIT (pre kosti a citlivé oblasti)
2 dobíjacie batérie LithiumTech
1 lítium-iónová nabíjačka

Návod

Základy použitia

Theragun kurz

Zúčastnite sa odborného kurzu „Terapeutické využitie Theragunu“, ktorý vznikol pod záštitou svetovo uznávanej značky Theragun.  Odbornosť kurzu garantuje Tharagun Academy a Dr. Jason Wersland, zakladateľ firmy Theragun.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: