TheraGun G2PRO-EU, Masážny prístroj

Kód: G2PRO-EU
5 hodnotení
Značka: TheraGun, LLC
€624 / ks €520 bez DPH
Skladom (12 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Patentovaný systém TheraGun G2PRO je revolučný prístroj pre rázovú terapiu s nabíjateľnými batériami. Tento vylepšený model s ergonomickejším dizajnom a vyššou výdržou batérie, poskytuje športovcom dokonale presný masážny nástroj, ktorý je špeciálne navrhnutý tak, aby sprostredkoval rýchlu aktiváciu a regeneráciu svalov. Odborníci hovoria o TheraGune doslova ako o "revolúcii v znížení svalového tonusu".

S pomocou rázovej terapie môžete znížiť časté bolesti svalov a kĺbov, zmierniť kŕče, uvoľniť bolestivé body vo svaloch (myogelózy) a zlepšiť kĺbový rozsah športovcov. TheraGun sa využíva aj pri liečbe jaziev. Užívatelia si môžu vybrať zo štyroch uhlov nastavenia pre lepšie zacielenie terapie.

PoužitIE TheraGunu

S hmotnosťou 900 gramov a celkovou dĺžkou 22 cm je TheraGun G2PRO ľahko prenosný a ľahko použiteľný pre kohokoľvek. Športovci by mali nový TheraGun G2PRO aplikovať pomaly s ľahkým tlakom. Doba aplikácie v jednej lokalite sa odporúča 60 až 90 sekúnd, pričom celkový čas na terapiu celého tela by nemal presiahnuť 15 minút. Terapiu mechanickým vlnením s TheraGunom si môžete dopriať dvakrát až trikrát denne. Nepoužívajte G2PRO na hlavu, otvorené rany, oblasť genitálií, štítnej žľazy, v oblasti kostných výstupkov ani v mieste lymfatických uzlín. Ak si nie ste istý použitím, poraďte sa so svojím terapeutom.

Váš G2PRO je štandardne dodávaný s:

1 kvalitný ochranný kufrík
1 štandardná guľa AmpBIT
1 veľký loptu AmpBIT
1 kužeľ AmpBIT (pre hlboké tkanivá)
1 tlmič AmpBIT (pre kosti a citlivé oblasti)
2 dobíjacie batérie LithiumTech
1 lítium-iónová nabíjačka

Návod

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
E Avatar autora Mr. 25.10.2018 01:14
20
Odpovedať