Tratac Active Ball, dvojitá masážna lopta

Kód: 9864
2 hodnotenia
Značka: Tratac
€2 / ks €1,67 bez DPH
Skladom (10 ks)

Cena je uvedená za požičanie na deň.

Pri objednávke prosím napíšte do poznámky na koľko dní budete chcieť Tratac Active Ball S zapožičať a ďalšie špecifikácie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tratac Active Ball

Vibračná masážna pomôcka Tratac Active Ball slúži na uvoľnenie fascií a svalov. Používanie tejto vibračnej pomôcky Vás bude naozaj baviť, jedná sa o krásne
spracovanú efektívnu pomôcku, ktorá sa pýši ocenením Red Dot Design Award.
Ideálne ju využijete na zahriatie či aktiváciu pred výkonom alebo pri regenerácii a uvoľnení. Jedná sa o fasciálne gule menších rozmerov s vibračným jadrom na batériu, ktorá sa nabíja pomocou priloženej rýchlonabíjačky (výdrž na jedno nabitie je až 3 hodiny).
TraTac Active Ball je vyrobená z moderného, ekologicky priateľského a vysoko odolného materiálu. Vďaka tomu má produkt dlhú životnosť a je veľmi ľahký.

Neexistuje lepší prostriedok na uvoľnenie fascií než je vibračná masážna pomôcka, ktorá spája tlakovú a vibračnú masáž v modernej terapeutickej metóde.
Masážna dvojitá lopta s vibráciou má priemer 9 cm a šírka 18 cm, je veľmi skladná a vojde sa do každého batohu či športovej tašky. Vďaka originálnemu dizajnu dvoch loptičiek pripojených k sebe, je možné ideálne a súmerne masírovať svaly okolo celej chrbtice.
Rolovanie je plynulé aj pri zapnutí najvyššej úrovne vibrácie. TraTac dvojitá vibračná masážny lopta má 3 stupne intenzity.

Ako správne používať Tratac dvojitú vibračnú masážnu loptu?

Efektívne cvičenie by malo prebiehať tak, že sa vibračný masážny prístroj zapne a po dobu 30 - 60 sekúnd sa venujeme jednotlivým partiám.
Dych by pri tom mal byť pokojný. Automasáž by mala trvať max. 10 minút, po uplynutí tejto doby sa prístroj sám automaticky vypne.
Tratac dvojitá vibračná masážna lopta sa dá používať vo fitness a rehabilitačných centrách alebo v pohodlí domova. Súčasťou balenia je aj manuál so
základným návodom na použitie.

Doprajte svojim fasciám a svalom maximálnu starostlivosť a používajte TraTac pravidelne.

Ako sa starať o Tratac dvojitú vibračnú masážnu loptu?

Prístroj uchovávajte na suchom mieste pri izbovej teplote. Čistite iba vlhkou handričkou, vyvarujte sa styku s vodou (produkt nie je vodotesný).
Dodržujte nabíjací cyklus.

Stupne intenzity vibrácií:

1. úroveň (nízka spotreba batérie) je 2200 otáčok / min.
2. úroveň (stredná spotreba batérie) je 3300 otáčok / min.
3. úroveň (vysoká spotreba batérie) je 4000 otáčok / min.

Technické špecifikácie:

- priemer 9 cm
- dĺžka 18 cm
- hmotnosť 800 g
- farba čierna a ružová
- materiál Silicone
- batéria lítiová 2200mAh / 7.4Vdc

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: