TRATAC ACTIVE BALL S, masážna vibračná loptička, čierna

Kód: 9867
2 hodnotenia
Značka: Tratac
€2 / ks €1,67 bez DPH
Skladom (10 ks)

Cena je uvedená za požičanie na deň.

Pri objednávke prosím napíšte do poznámky na koľko dní budete chcieť Tratac Active Ball S zapožičať a ďalšie špecifikácie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tratac Active Ball S je vynikajúca masážna pomôcka, ktorá pomáha intenzívne uvoľňovať svaly, fascie a všetky mäkké tkanivá a to cielene do požadovanej oblasti (lokálne ošetrenie bolestivého bodu) pomocou vysoko intenzívnej vibrácie. 
 
Vibračná masážna loptička
Masážna loptička Tratac Active Ball S slúži k uvoľneniu a relaxácii svalov. Loptičku môžete pohodlne používať po jej celej ploche.
 

Unikátny dizajn poskytuje hĺbkovú masáž
Vzor povrchu masážnej vibračnej loptičky zaisťuje hlbokú stimuláciu, s ktorou budete mať podobný pocit, ako by vám masér ošetroval bolestivé body koncom prstov (pressura).

Ako cvičiť s Active Ball?
Použitie je jednoduché - vždy stlačíte dané miesto pomocou masážnej vibračnej loptičky počas doby 30-60sek. a pohodlne dýchajte.

Kompaktná a prenosná
Navrhnutá pre ľahké prenášanie v kompaktnej veľkosti, je ľahké ju používať jednou rukou.

3 stupne vibrácií
Stupeň vibrácie - intenzitu volíte podľa toho, akú oblasť chcete masírovať (hlboko či povrchovejšie uložené tkanivá) a podľa spôsobu použitia (pred výkonom / po výkone)
   - 1. úroveň (nízka spotreba batérie) je 2 200 otáčok / min.
   - 2. úroveň (stredná spotreba batérie) je 3 300 otáčok / min.
   - 3. úroveň (vysoká spotreba batérie) je 4 000 otáčok / min.
 
Dlhá životnosť batérií + priložený návod k cvičeniu
Duálna batéria v masážnej vibračnej loptičke umožňuje až 3 hodiny prevádzky na jedno nabitie. Špecialisti z odboru vypracovali návod na použitie s podrobne popísanými hlavnými cvikmi.
 
Systém automatického vypnutia po 10 minútach
Optimálna doba použitia je 10 minút. Po 10 minútach masáže sa masážna vibračná loptička sama vypne, takže nemusíte myslieť na to, ako dlho by mala správna masáž trvať.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: