Tratac Active Roll, masážny valec

Kód: 9858
2 hodnotenia
Značka: Tratac
€2 / ks €1,67 bez DPH
Skladom (9 ks)

Cena je uvedená za požičanie na deň.

Pri objednávke prosím napíšte do poznámky na koľko dní budete chcieť Tratac Active Roll zapožičať a ďalšie špecifikácie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Revolučný vibračný masážny valec Tratac Active Roll slúži na uvoľnenie fascií a svalov. Ideálne ho využijete na zahriatie či aktiváciu pred športovým výkonom a zároveň oceníte jeho účinok pri regenerácii a relaxácii. Jedná sa o klasický fasciálny valec s vibračným jadrom na batériu, ktorá sa nabíja pomocou priloženej nabíjačky. TraTac Active Roll je vyrobený z moderného, ​​ekologicky priateľského a vysoko odolného materiálu EEP (inovatívny polypropylén). Vďaka tomu má produkt dlhú životnosť a je veľmi ľahký (hmotnosť je iba 885 g).

Neexistuje lepší prostriedok na uvoľnenie fascií než je vibračný masážny valec, ktorý spája tlakovú a vibračnú masáž v modernej terapeutickej metóde.
Masážny valec s vibráciou má priemer 15 cm a šírka 45 cm umožňuje napr. masáž oboch nôh zároveň. Vďaka originálnemu dizajnu masážnych drážok je
rolovanie po valci úplne plynulé i pri zapnutí najvyššej úrovne vibrácie. TraTac vibračný masážny valec má 4 stupne intenzity a tým je využiteľnosť
naozaj maximálna.

Stupne intenzity vibrácií:

1. úroveň (nízka spotreba batérie) je 2000 otáčok / min.
2. úroveň (stredná spotreba batérie) je 2700 otáčok / min.
3. úroveň (Rhytm & Power mode) je 2000 - 2700 - 2000 otáčok / min.
4. úroveň (vysoká spotreba batérie) je 3700 otáčok / min.

Ako správne používať Tratac vibračný masážny valec?

Efektívne cvičenie by malo prebiehať tak, že sa vibračný masážny prístroj zapne a po dobu 30 - 60 sekúnd sa venujeme jednotlivým partiám.
Dych by pri tom mal byť pokojný. Automasáž by mala trvať max. 10 minút, po uplynutí tejto doby sa prístroj sám automaticky vypne.
Tratac vibračný masážny valec sa dá používať vo fitness a rehabilitačných centrách alebo v pohodlí domova. Súčasťou balenia je aj manuál so
základným návodom na použitie.

Doprajte svojim fasciám a svalom maximálnu starostlivosť a používajte TraTac pravidelne.

Ako sa starať o Tratac vibračný masážny valec?

Prístroj uchovávajte na suchom mieste pri izbovej teplote. Čistite iba vlhkou handričkou, vyvarujte sa styku s vodou (produkt nie je vodotesný).
Dodržujte nabíjací cyklus.

Technické špecifikácie:

- materiál EPP
- priemer 15 cm
- dĺžka 45 cm
- hmotnosť 885 g
- farba čierna 
- batéria lítiová 2200mAh / 7.4Vdc (duálna)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: