Tratac Active Roll Mini, masážny valec mini

Kód: 9870
2 hodnotenia
Značka: Tratac
€2 / ks €1,67 bez DPH
Skladom (10 ks)

Cena je uvedená za požičanie na deň.

Pri objednávke prosím napíšte do poznámky na koľko dní budete chcieť Tratac Active Roll Mini zapožičať a ďalšie špecifikácie.

Detailné informácie

Podrobný popis

TraTac Active Roll Mini

Revolučný vibračný masážny valec Tratac Active Roll MINI slúži na uvoľnenie fascií a svalov. Ideálne ho využijete na zahriatie či aktiváciu pred výkonom alebo pri regenerácii a uvoľnení. Jedná sa o fasciálny valec menších rozmerov s vibračným jadrom na batériu, ktorá sa nabíja pomocou priloženej rýchlonabíjačky. Vibračný masážny valec výdrží na jedno nabitie fungovať až 3 hodiny.
TraTac Active Roll MINI je vyrobený z moderného, ekologicky priateľského a vysoko odolného materiálu. Vďaka tomu má produkt dlhú životnosť a je veľmi ľahký.

Neexistuje lepší prostriedok na uvoľnenie fascií než je vibračný masážny valec, ktorý spája tlakovú a vibračná masáž v modernej terapeutickej metóde.
Masážny valec s vibráciou má priemer 8 cm a šírku 32 cm, je veľmi skladný a vojde sa do každého batohu či športovej tašky. Vďaka originálnemu dizajnu masážnych výstupkov v tvare pyramídy, je masáž naozaj hlboká s podobnou intenzitou, ako keď masér silno tlačí končekmi prstov.
Rolovanie po valci je plynulé aj pri zapnutí najvyššej úrovne vibrácie. TraTac mini vibračný masážny valec má 4 stupne intenzity a tým je využiteľnosť naozaj maximálna.

Stupne intenzity vibrácií:

1. úroveň (nízka spotreba batérie) je 2000 otáčok / min.
2. úroveň (stredná spotreba batérie) je 2700 otáčok / min.
3. úroveň (Rhytm & Power mode) je 2000 - 2700 - 2000 otáčok / min.
4. úroveň (vysoká spotreba batérie) je 3700 otáčok / min.

Ako správne používať Mini Tratac vibračný masážny valec?

Efektívne cvičenie by malo prebiehať tak, že sa vibračný masážny prístroj zapne a po dobu 30 - 60 sekúnd sa venujeme jednotlivým partiám.
Dych by pri tom mal byť pokojný. Automasáž by mala trvať max. 10 minút, po uplynutí tejto doby sa prístroj sám automaticky vypne.
Tratac vibračný masážny valec sa dá používať vo fitness a rehabilitačných centrách alebo v pohodlí domova. Súčasťou balenia je aj manuál so
základným návodom na použitie.

Doprajte svojim fasciám a svalom maximálnu starostlivosť a používajte TraTac pravidelne.

Ako sa starať o Mini Tratac vibračný masážny valec?

Prístroj uchovávajte na suchom mieste pri izbovej teplote. Čistite iba vlhkou handričkou, vyvarujte sa styku s vodou (produkt nie je vodotesný).
Dodržujte nabíjací cyklus.

 

Technické špecifikácie:

- materiál EVA
- priemer 8 cm
- dĺžka 32 cm
- hmotnosť 845 g
- farba čierna a ružová
- batéria lítiová 2200mAh / 7.4Vdc

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: