Výrobky z rašeliny

Najpredávanejšie

4 položiek celkom

Výrobky z rašeliny

S výrobkami z rašeliny sa môžete stretávať v oblasti kúpeľov, spa a wellness. Výrobky z rašeliny sa najčastejšie využívajú pre účely termoterapie pri bolestiach a problémoch s pohybovým aparátom. Rašelina sa často využíva nielen vďaka svojej schopnosti udržať teplo, ale taktiež pre detoxikáciu organizmu alebo v prípade kožných problémov. Najčastejšie sa výrobky z rašeliny používajú pri rašelinových zábaloch. V našom e-shope môžete nájsť jednorazové rašelinové zábaly a rašelinové nosiče tepla, bez ktorých sa jednorazové zábaly neobídu.

Rašelina a jej využitie

Rašelina je prírodný liečivý zdroj vznikajúci rozkladom organického materiálu. Radí sa do skupiny peloidov, kde zastáva kategóriu humolit. Výrobky z rašeliny sa využívajú v oblasti kúpeľov, SPA a wellness. Výrobky z rašeliny, ktoré nájdete v našom e-­shope, sú vyrábané z kvalitnej výberovej rašeliny a sú určené pre široké spektrum užívateľov. Výrobky z rašeliny nájdu využitie ako v zdravotníckych alebo kozmetických zariadeniach, tak aj pri domácom použití. Najčastejšie sa výrobky z rašeliny užívajú pre účely termoterapie pri bolestiach a ťažkostiach s pohybovým aparátom, pri reumatických ochoreniach a gynekologických problémoch. Vďaka detoxikačným účinkom sa rašelina aplikuje pri liečbe kožných ochorení, napríklad ekzém alebo akné.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie