SKLZ HOPZ 2.0, multifunkčný cvičebný set s expandérmi

Kód: APD-HOPZXG01
5 hodnotení
Značka: SKLZ
€85,90 / ks €71,58 bez DPH
Skladom (26 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

SKLZ HOPZ odrazový trenažér zvyšuje výbušnosť svalu v nohách a posilňuje kľúčové svalové skupiny pre maximálny vertikálny odraz. Rýchlejšie, ďalej, vyššie vďaka SKLZ Hopz!

 


HOPZ je dodávaný s ľahko namontovateľnými odpruženými gumami, dvoma členkovými nohavicami s loxem pre podošvu (pre lepšiu priľnavosť) a nastaviteľným pásom.

Popruhy možno premiestniť na nastaviteľný, polstrovaný, pohodlný remeň, ktorý zapojí rôzne svaly.

Vďaka patentovanému systému Slide-Lock možno robustné popruhy ľahko vymeniť a uvoľniť na bedrovom páse a popruhu členku.

 

 

 

 

Pútko na väčšiu vertikálnu záťaž

Vďaka novej patentovanej technológii Slide-Lock Vám HOPZ umožňuje jednoduchým kliknutím rýchlo zmeniť odporové gumy z väčšieho na menší odpor. Rovnakým spôsobom môžete uvoľniť gumy pre tréning s vlastnou váhou. Či budete cvičiť akokoľvek, HOPZ je tu od toho, aby vašu hru posunul na vyššiu úroveň.

 

Kombinácia odporových gúm

So svojou vynikajúcou konštrukciou umožňuje HOPZ pohybovať odporovými gumami a pracovať s celou radou svalových skupín. Premiestnite ich k zadnej časti a zamerajte sa na sedacie svaly a potom ich umiestnite mimo boky pre tréning kvadricepsov. Pokiaľ ide o pridanie výbušného výkonu, HOPZ je tu od toho.

 

Všetky cviky

Gumy HOPZ sa dajú ľahko vymeniť za účelom zvýšenia a zníženia odporu. Tento jedinečný dizajn Vám umožňuje trénovať na čisté vertikálne, výbušné horizontálne skoky alebo kombináciou oboch. Bez ohľadu na váš šport, HOPZ Vám pomôže pridať silu nôh potrebnú na zničenie Vašej konkurencie.

Návod v angličtine

Dodatočné parametre

Kategória: Tréningové pomôcky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: