79 položiek celkom
cosiMed Alkoholový odmašťovač, pomeranč
€7
Kód: 01.42
cosiMed Alkoholový odmašťovač, smrkové jehličí Kód: 01.410
Lymfotaping - Terapeutické využití tejpování v lymfologii Kód: 27101825
15608 mueller athletic tape tejpovaci paska 3 8 cm x 9 1 m
Novinka Tip
Kód: 6101A
Mueller Elastic Bandages, elastická bandáž Kód: 050101
Mueller EuroTape™ Platinum, fixační tejpovací páska 2,5 cm Kód: 130594
Mueller EuroTape™ Platinum, fixační tejpovací páska 3,8cm Kód: 130595
Mueller EuroTape™ Platinum, fixační tejpovací páska 5cm Kód: 130596
mueller kt bez Kód: 27467
cierny Kód: 28147
modr Kód: 27367
ruzovy Kód: 28277
Mueller M-Lastic® Tape, samodržící strečový tejp, 5cm x 4,5m Kód: 130612
Mueller M-Lastic® Tape, samodržící strečový tejp, 7,6cm x 4,5m Kód: 130613
Hore
Ďalšie produkty

V tejto kategórii nájdete kinezio tejpovacie pásky od značky TEMTEX pre terapeutické tejpovanie a fixačné tejpovacie pásky od americkej spoločnosti Mueller Sports Medicine pre fixačné tejpovanie. Nájdete tu taktiež molitánové podtejpy a radu ďalších produktov pre tie najlepšie výsledky pri tejpovaní. Okrem predaja tejpovacích pások a doplnkov pre tejpovanie usporiadame už od roku 2009 kurz Terapeutické využitie TEMTEX tapu s Mgr. Jitkou Kobrovou a MUDr. et Mgr. Robertom Válkom.


Prečo nakupovať tejpovacie pásky na Rehasport.sk?

Sme výhradným distribútorom Tejpovacích pások TEMTEX pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko. Tejpovacie pásky máme vždy skladom v minimálnom počte 10 000 + kusov v centrálnom distribučnom sklade v Čestliciach pri Prahe. Objednaný tovar si môžete nechať zaslať na Vami uvedenú adresu alebo si ho osobne vyzdvihnúť na predajni v Bratislave. Vaším nákupom tejpovacej pásky na Rehasport.sk to pre nás nekončí. Snažíme sa Vám pomáhať aj naďalej. Preto pre Vás pripravujeme rôzne videonávody s tejpovacími páskami TEMTEX a Mueller. Nájdete ich na www.tejpovanie.sk. Rovnako tak sme Vám kedykoľvek v pracovnej dobe k dispozícii na telefóne alebo e-maily ktorý nájdete v kontaktoch.

 

Tejpovacia páska TEMTEX

Tejpovacie pásky TEMTEX sú na slovenskom trhu už od roku 2009. Tejpovacie pásky TEMTEX sa vyrábajú v dvoch variantoch - Classic a Tourmaline. Obe vynikajú špičkovou kvalitou a hustotou polyuretánových vlákien, najemno natkanou 100% bavlnou, hypoalergénnym lepidlom z lekárskej živice, ale napríklad tiež veľmi kvalitným podkladovým papierom. Verzia Tourmaline navyše obsahuje najemno namletý ​​polodrahokam tourmalín, ktorý sa pridáva do lepidla tejpovacej pásky.

Tejpovacia páska Mueller

Fixačné tejpovacie pásky Mueller EuroTape máme skladom vo všetkých šírkach - 2,5 cm, 3,8 cm a 5 cm. Mueller EuroTape je tejpovacia páska vyvinutá špeciálne pre európsky štýl fixačného tejpovania - je tuhšia a pevnejšia ako Mueller MTape, ale aj tak sa veľmi dobre trhá vďaka postrannému vrúbkovaniu. Fixačná tejpovacia páska od Muellera obsahuje ako lepidlo len prírodný kaučuk. Naviac sú tejpovacie pásky Mueller EuroTape porézne a chemicky nebielené, čím sa minimalizuje možnosť výskytu alergickej reakcie. Tejpovacia páska Mueller vás nikdy nesklame!

Tejpovacie pásky Temtex a Mueller na Rehasport.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitné kinezio tejpovacie pásky od juhokórejského výrobcu TEMTEX a fixačné tejpovacie pásky od amerického výrobcu Mueller. Tejpovacie pásky TEMTEX a Mueller používajú špičkoví športoví terapeuti. Rovnako tak sú vhodné napríklad pre domáce použitie. Radi vám s výberom tejpovacej pásky poradíme v našej predajni alebo telefonicky na +421 902 303 104.