Spophy Kinesiology Tape Black, tejpovacia páska čierna, 5 cm x 5 m

Kód: SPOTAPE
Akcia Novinka
10 hodnotení
Značka: Spophy
€9,95 / ks €9,05 bez DPH
Skladom (>100 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Detailný popis produktu  Spophy Kinesiology Tape Black, tejpovacia páska čierna, 5 cm x 5 m

Spophy Kinesiotape, tak ako všetky ostatné produkty od Spophy, vznikol na základe dlhodobej spolupráce s vrcholovými športovcami a tými najlepšími športovými terapeutmi. Vyskúšajte tejpovaciu pásku, ktorá dokonale splňuje nároky tých najlepších z najlepších.

Vrcholoví športovci a ich terapeuti potrebujú mať istotu, že pomôcky ktoré využívajú, spĺňajú tie najvyššie štandardy. Dávajú si preto záležať na kvalite a hlavne na spoľahlivosti, aby mohli pravidelne dosahovať tie najlepšie možné výsledky. Práve na základe podnetov a dlhodobej úzkej spolupráce s tými najlepšími športovcami a ich terapeutmi vznikol Spophy Kinesiotape.

Spophy Kinesiotape je pružná bavlnená páska, ktorá slúži ku znižovaniu svalového napätia, k podpore správnej mechaniky pohybu, k odľahčeniu určitých častí pohybového aparátu, k terapii fascií a ku stabilizácii určitých kĺbových spojení. Dá sa preto použiť, ako na terapiu akútnych a chronických zranení pohybového aparátu, tak v rámci prevencie, na podporu správnej pozície kĺbov alebo na odľahčenie preťažených častí pohybového aparátu. Samozrejmosťou je možnosť lymfatickej aplikácie, ktorá výrazne zlepšuje redukciu akútneho i chronického opuchu, vďaka čomu sa významne podporí návrat športovcov späť k maximálnym výkonom. Znížte bolesť, podporte hojenie, odstráňte opuch a zlepšite výkon. Prebuďte v sebe a vo svojich klientoch šelmu.

Spophy Kinesiology Tape

Spophy Kinesiotape, vďaka použitiu kvalitného zdravotníckeho lepidla, aplikovaného priamo na povrch pásky, perfektne drží nalepený na tele športovcov aj v náročných podmienkach. Spophy Kinesiotape je perfektne vodeodolný vďaka čomu nedochádza k predčasnému odlepovaniu z povrchu kože pri kontakte s vodou, bahnom alebo potom. Športovec a jeho terapeut tak majú istotu, že Spophy Kinesiotape vydrží na povrchu kože počas celého športového výkonu bez odlepovania. Správne aplikovaný Spophy Kinesiotape si zachováva svoju silnú priľnavosť na koži až po dobu niekoľkých dní. Použité zdravotnícke lepidlo je taktiež vyrobené bez prídavku akýchkoľvek liečiv, čo spoločne so 100% bavlnou, ktorá slúži ako nosný materiál, znižuje možnosť alergickej reakcie na minimum. Spophy Kinesiotape môžu teda bezproblémovo využívať aj ľudia s citlivou pokožkou alebo deti.

Spophy Kinesiology Tape Black, tejpovací páska černá, 5 cm x 5 m

Táto tejpovacia páska je tiež dokonale priedušná, takže nijako negatívne neovplyvňuje športový výkon. Daný športovec sa tak môže maximálne koncentrovať na výkon bez nepríjemných pocitov v oblastiach tejpovania.

Dodatočné parametre

Kategória: Tejpovacie pásky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: