Spophy Hot/Cold Pack, hrejivý/chladivý sáčok, 13 x 14 cm

Kód: SPOHCP1314
Novinka Tip
1 hodnotenie
Značka: Spophy
€4,04 / ks €3,37 bez DPH
Skladom (>100 ks)

Spophy Hot/Cold Pack, hrejivý/chladivý sáčok je vyrobený z kvalitného gélu. Termofor je menšej veľkosti a tým vhodný na lokálne použitie pri bolesti svalov, kĺbov alebo opuchy. Gélové vrecko sa ľahko tvarovo prispôsobí miestu aplikácie a pohodlne sa zmestí do každého vrecka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vankúšik je vyplnený mäkkým zdravotne nezávadným gélom, ktorý má dlhšiu tepelnú zotrvačnosť ako napr. voda. Je teda schopný dlhšie udržať požadovanú teplotu. Gélové vrecko aj pri intenzívnom prechladnutí je stále skvele modulovateľné, tým sa ľahšie prispôsobí tvaru tela v mieste aplikácie.

Chladové/hrejivé vrecko Spophy je určené pre oblasti aplikácie:

- fyzikálna terapia

- športová fyzioterapia

- pooperačná starostlivosť

- pri prvej pomoci

Gélový vankúšik je možné ideálne schladiť v chladničke (max. 2 hodiny) alebo ho krátko vložiť do mrazničky. Neprikladajte vankúšik priamo na pokožku, ale použite medzivrstvu napr. handričku alebo tenkú utierku.

Ak chceme Spophy hrejivý/chladivý sáčok použiť na prehriatie, tak ho ponorte na cca. 4 minúty do horúcej vody (max. 80 °C). Neprikladajte vankúšik priamo na pokožku, ale použite medzivrstvu napr. handričku alebo tenkú utierku.

Pri aplikácii sa vždy riaďte pokynmi pre chladovú/tepelnú terapiu.

Dodatočné parametre

Kategória: Terapia chladom
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0,17 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: