VIDEONÁVODY

 


Videonávody na tejpovanie

V týchto videonávodoch sa dozviete ako správne tejpovať napr. Zápästie, koleno, krk, lýtko atď. Po rôznych úrazoch, operáciách a iných poraneniach. Všetky videonávody sú komentované a ukazujú, ako tejpovacie pásky správne použiť pri konkrétnych zdravotných ťažkostiach. Pred samotným tejpovaním si nezabudnite pokožku poriadne umyť a osušiť, aby tejp čo najlepšie držal. Vo videoukážkach sú použité tejpy značky TEMTEX a špeciálne nožnice na tejpovanie.

tejpovani840x472


Cyklus videí

"AKO SPRÁVNE REHABILITOVAŤ"

Tieto videonávody Vám pomôžu, ako máte správne rehabilitovať po operáciách a úrazoch v prípade, že ste sa nedostali k nejakému špecialistovi či fyzioterapeutovi a budete cvičiť sami doma. Cyklom videí Vás prevedú fyzioterapeuti z Rehabilitácia Rehasport, ktorí Vám jednotlivé cviky ukážu vysvetlia. Dostanú sa k Vám tak rady a triky, ktoré sa v nemocniciach či iných rehabilitačných zariadeniach možno nedozviete.

ako spravne rehabilitovat


 

Videonávody na cvičenie s posilňovaciou gumou Theraband

Tieto videá prinášajú zoznam cvikov, ktoré možno vykonávať s posilňovaciou gumou Thera-Band. Je v nich ukázané správne držanie tela a prevedenie celého cviku. Videonávody sú samostatne rozdelené podľa toho, akú časť tela chcete posilňovať. V ukážkach je použitá aj podložka na cvičenie Thera-Band.

videonávody na cvičení

 


 

Videonávody pre správne zachádzanie s masážnym prístrojom Theragun G2PRO

Videonávody ukazujú, ako zachádzať a v akom uhle mať hlavicu pri masáži rôznych svalových skupín. Theragun G2PRO je masážny prístroj pre rázovú terapiu, ktorý slúži k uvoľneniu svalového tonu. Pozrite sa, akými rôznymi spôsobmi sa dá Theragun použiť. Videonávody sú iba v angličtine.

TheraGun videonávody

 


 

 

Videonávody pre správne zachádzanie s masážnym prístrojom Theragun G3PRO

Videonávody ukazujú, ako zachádzať a v akom uhle mať hlavicu pri masáži rôznych svalových skupín. Theragun G3PRO je masážny prístroj pre rázovú terapiu, ktorý slúži k uvoľneniu svalového tonu. Pozrite sa, akými rôznymi spôsobmi sa dá Theragun použiť. Videonávody sú iba v angličtine.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Theragun PRO

Videonávody pre správne zachádzanie s masážnym prístrojom Theragun PRO

Videonávody Vám ukážu, ako správne pracovať s perkusívnym prístrojom novej generácie. Theragun PRO predstavuje najvýkonnejší komerčný prístroj na perkusívnu terapiu s funkciami a vlastnosťami, ktoré profesionáli poznajú a ktorým dôverujú. Videonávody sú iba v angličtine.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Videonávody Spophy

Videonávody ukazujú, ako zaobchádzať s kompresnou terapeutickou páskou Spophy Flossband.

Pozrite sa, akými rôznymi spôsobmi sa dá Spophy Flossband použiť.

 

 

 

 

 

 

 

 


Videonávody s balančnou šošovkou Rehabiq

Vo videonávode sa dozviete aké cviky možno robiť s balančnou podložkou Rehabiq.

Cvičenie s balančnou šošovkou Rehabiq zlepšuje koordináciu, celkovú kondíciu alebo rovnováhu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie