VIDEONÁVODY

 


Videonávody na tejpovanie

V týchto videonávodoch sa dozviete ako správne tejpovať napr. Zápästie, koleno, krk, lýtko atď. Po rôznych úrazoch, operáciách a iných poraneniach. Všetky videonávody sú komentované a ukazujú, ako tejpovacie pásky správne použiť pri konkrétnych zdravotných ťažkostiach. Pred samotným tejpovaním si nezabudnite pokožku poriadne umyť a osušiť, aby tejp čo najlepšie držal. Vo videoukážkach sú použité tejpy značky TEMTEX a špeciálne nožnice na tejpovanie.

tejpovani840x472


 

Cyklus videí

"AKO SPRÁVNE REHABILITOVAŤ"

Tieto videonávody Vám pomôžu, ako máte správne rehabilitovať po operáciách a úrazoch v prípade, že ste sa nedostali k nejakému špecialistovi či fyzioterapeutovi a budete cvičiť sami doma. Cyklom videí Vás prevedú fyzioterapeuti z Rehabilitácia Rehasport, ktorí Vám jednotlivé cviky ukážu vysvetlia. Dostanú sa k Vám tak rady a triky, ktoré sa v nemocniciach či iných rehabilitačných zariadeniach možno nedozviete..

ako spravne rehabilitovat


 

 

Videonávody na cvičenie s posilňovaciou gumou Theraband

Tieto videá prinášajú zoznam cvikov, ktoré možno vykonávať s posilňovaciou gumou Thera-Band. Je v nich ukázané správne držanie tela a prevedenie celého cviku. Videonávody sú samostatne rozdelené podľa toho, akú časť tela chcete posilňovať. V ukážkach je použitá aj podložka na cvičenie Thera-Band.

videonávody na cvičení


 

 

Videonávody pre správne zachádzanie s masážnym prístrojom Theragun G2PRO

Videonávody ukazujú, ako zachádzať a v akom uhle mať hlavicu pri masáži rôznych svalových skupín. Theragun G2PRO je masážny prístroj pre rázovú terapiu, ktorý slúži k uvoľneniu svalového tonu. Pozrite sa, akými rôznymi spôsobmi sa dá Theragun použiť. Videonávody sú iba v angličtine.

TheraGun videonávody


 

 

 

Videonávody pre správne zachádzanie s masážnym prístrojom Theragun G3PRO

Videonávody ukazujú, ako zachádzať a v akom uhle mať hlavicu pri masáži rôznych svalových skupín. Theragun G3PRO je masážny prístroj pre rázovú terapiu, ktorý slúži k uvoľneniu svalového tonu. Pozrite sa, akými rôznymi spôsobmi sa dá Theragun použiť. Videonávody sú iba v angličtine.