VIDEONÁVODY

 


Videonávody na tejpovanie

V týchto videonávodoch sa dozviete ako správne tejpovať napr. Zápästie, koleno, krk, lýtko atď. Po rôznych úrazoch, operáciách a iných poraneniach. Všetky videonávody sú komentované a ukazujú, ako tejpovacie pásky správne použiť pri konkrétnych zdravotných ťažkostiach. Pred samotným tejpovaním si nezabudnite pokožku poriadne umyť a osušiť, aby tejp čo najlepšie držal. Vo videoukážkach sú použité tejpy značky TEMTEX a špeciálne nožnice na tejpovanie.

tejpovani840x472


Cyklus videí

"AKO SPRÁVNE REHABILITOVAŤ"

Tieto videonávody Vám pomôžu, ako máte správne rehabilitovať po operáciách a úrazoch v prípade, že ste sa nedostali k nejakému špecialistovi či fyzioterapeutovi a budete cvičiť sami doma. Cyklom videí Vás prevedú fyzioterapeuti z Rehabilitácia Rehasport, ktorí Vám jednotlivé cviky ukážu vysvetlia. Dostanú sa k Vám tak rady a triky, ktoré sa v nemocniciach či iných rehabilitačných zariadeniach možno nedozviete.

ako spravne rehabilitovat


 

Videonávody na cvičenie s posilňovaciou gumou Theraband

Tieto videá prinášajú zoznam cvikov, ktoré možno vykonávať s posilňovaciou gumou Thera-Band. Je v nich ukázané správne držanie tela a prevedenie celého cviku. Videonávody sú samostatne rozdelené podľa toho, akú časť tela chcete posilňovať. V ukážkach je použitá aj podložka na cvičenie Thera-Band.

videonávody na cvičení

 


 

Videonávody pre správne zachádzanie s masážnym prístrojom Theragun G2PRO

Videonávody ukazujú, ako zachádzať a v akom uhle mať hlavicu pri masáži rôznych svalových skupín. Theragun G2PRO je masážny prístroj pre rázovú terapiu, ktorý slúži k uvoľneniu svalového tonu. Pozrite sa, akými rôznymi spôsobmi sa dá Theragun použiť. Videonávody sú iba v angličtine.

TheraGun videonávody

 


 

 

Videonávody pre správne zachádzanie s masážnym prístrojom Theragun G3PRO

Videonávody ukazujú, ako zachádzať a v akom uhle mať hlavicu pri masáži rôznych svalových skupín. Theragun G3PRO je masážny prístroj pre rázovú terapiu, ktorý slúži k uvoľneniu svalového tonu. Pozrite sa, akými rôznymi spôsobmi sa dá Theragun použiť. Videonávody sú iba v angličtine.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Theragun PRO

Videonávody pre správne zachádzanie s masážnym prístrojom Theragun PRO

Videonávody Vám ukážu, ako správne pracovať s perkusívnym prístrojom novej generácie. Theragun PRO predstavuje najvýkonnejší komerčný prístroj na perkusívnu terapiu s funkciami a vlastnosťami, ktoré profesionáli poznajú a ktorým dôverujú. Videonávody sú iba v angličtine.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Videonávody Spophy

Videonávody ukazujú, ako zaobchádzať s kompresnou terapeutickou páskou Spophy Flossband.

Pozrite sa, akými rôznymi spôsobmi sa dá Spophy Flossband použiť.

 

 

 

 

 

 

 

 


Videonávody s balančnou šošovkou Rehabiq

Vo videonávode sa dozviete aké cviky možno robiť s balančnou podložkou Rehabiq.

Cvičenie s balančnou šošovkou Rehabiq zlepšuje koordináciu, celkovú kondíciu alebo rovnováhu.