Gélové vložky do topánok

Najpredávanejšie

Sorbothane Sorbo Pro, gelové vložky do bot
 
€35,25
Sorbothane Single Strike, gelové vložky do bot
 
€19,60
Sorbothane Lightweight Heel Pad, gelové podpatěnky malé
 
€11,75
Sorbothane Double Strike, gelové vložky do bot
 
€27,40
4 položiek celkom

Rehasport Trade je tiež výhradným distribútorom značky Sorbothane, ktorá sa mimo iného zaoberá výrobou gélových vložiek do topánok. Hlavnou divíziou spoločnosti Sorbothane, Inc. je výskum a vývoj tlmiacich gélov pre letecký priemysel a kozmonautiku. 
Vďaka unikátnej technológii pre rozloženie tlaku ich gélových výrobkov zhotovených lisovaním si túto značku obľúbila aj NASA. 
Zažite stav bez tiaže, rovnako ako kozmonauti a uľavte svojmu telu vďaka gélovým vložkám Sorbothane aj Vy!

 

Gélové vložky do topánok na Rehasport.sk

Rehasport Vám ponúka gélové vložky Sorbothane. Jedná sa o americkú firmu, ktorá na trhu pôsobí už od roku 1982. Sorbothane pôsobí v mnoho priemyslových odvetviach od leteckého priemyslu po výrobu športových potrieb. Sorbothane® Comfort & Performance vložky sú odporúčané ortopédmi, pediatrami, fyzioterapeutmi a profesionálnymi trénermi. Pohlcujú nárazy a predchádzajú úrazom pri športových aktivitách. Gélové vložky Sorbothane sú dostupné v štyroch variantoch z nich každá má svoje špecifické vlastnosti. Single Strike ocenia najmä hráči golfu a turisti, ktorí najviac namáhajú pätu. Gélové vložky Double Strike chránia celé chodidlo a najviac ich využijú bežci a hráči rugby. Gélové vložky Sorbo Pro sú určené pre športy s vysokou záťažou ako futbal, beh alebo tenis. Gélové podpätníky Heel Pad maximálne chránia patu.

Výhody Gélových vložiek do topánok Sorbothane Single Strike

Gélová vložka do topánky Sorbothane Single Strike je vhodná na športové aktivity, pri ktorých sa najviac namáha päta. Týmito aktivitami je najmä golf a pešia turistika v prírode. Profilovaný a pohodlný dizajn Gélových vložiek do topánok Sorbothane Single Strike zaručuje absorpciu nárazov pri dlhej a namáhavej chôdzi v teréne. Gélové vložky Single Strike sú vybavené materiálom Coolmax, ktorý zaručuje maximálnu priedušnosť pri pohybových aktivitách. Antibakteriálna vrstva chráni chodidlo pred pôsobením baktérií, ktoré vznikajú potením.