Knihy o tejpovaní

Najpredávanejšie

Terapeutické využití tejpování
Terapeutické využitie tejpovania
Skladom (27 ks)
Kód: 27101818
 
€11,73
Lymfotaping - Terapeutické využití tejpování v lymfologii
 
€11,73
2 položiek celkom
Lymfotaping - Terapeutické využití tejpování v lymfologii Kód: 27101825
Terapeutické využití tejpování
€11,73
Kód: 27101818

Odborná literatúra o tejpovaní na Rehasport.sk

V našej ponuke nájdete knihy o tejpovaní. Prvá z nich je bestseller autorskej dvojice Kobrová, Válka - Terapeutické využití tejpování, ktorá nesmie chýbať v knižnici žiadneho terapeuta. Druhou knihou o tejpovaní je publikácia s výstižným názvom Tejpování, ktorá je od nemeckého autora Daniela Weisse. Daniel Weiss sa zameriava skôr na "východne poňatie tejpovania", takže sa tu môžete dočítať aká farba má aký význam. Zaujímavou kapitolou tejto knihy je časť venovaná cross tapingu.

Kniha o tejpovaní - Terapeutické využití tejpování

Okrem školenia Terapeutické využitie Temtex tapu sa venujeme aj publikačnej činnosti. Preto sme v spolupráci s našimi lektormi (Kobrová, Válka) a nakladateľstvom Grada pripravili knihu o tejpovaní Terapeutické využití tejpování. Je to kniha o tejpovaní s komplexným spracovaním problematiky kinesiotapingu. Kniha je pretkaná klinickými diagnózami vrátane názorných fotografických ilustrácií. Kvalitu tejto publikácie podtrhuje aj fakt, že so svojimi takmer 15 tisícmi výtlačkov je jednoznačne najpredávanejšou knihou o tejpovaní u nás aj v Českej republike.

Knihy o tejpovaní na Rehasport.sk

V našej ponuke nájdete len kvalitné knihy o tejpovaní od nakladateľstva Grada a Noxi. Knihy o tejpovaní používajú pre ďalšie vzdelávanie aj špičkoví terapeuti. Rovnako tak si knihu môžete prečítať aj ako laici. Radi vám s výberom knihy o tejpovaní poradíme v našej predajni alebo telefonicky na zákazníckej linke +421 902 303 104.