Biofreeze

Najpredávanejšie

Biofreeze Gel 5 ml vzorek
Biofreeze Gél 5ml
Momentálne nedostupné
Kód: 9744
 
€0,29
BIOFREEZE Roll-On 89ml
BIOFREEZE ROLL-ON 89 ML
Momentálne nedostupné
Kód: 12995
 
€10,95
Biofreeze Spray - Sprej proti bolesti na bázi přírodního mentolu
 
€10,95
4 položiek celkom
Biofreeze Gel 5 ml vzorek
Biofreeze Gél 5ml
Momentálne nedostupné
€0,29
Kód: 9744
BIOFREEZE Roll-On 89ml
BIOFREEZE ROLL-ON 89 ML
Momentálne nedostupné
€10,95
Kód: 12995

Biofreeze na Rehasport.sk

Biofreeze od americkej spoločnosti Performance Health sú najúčinnejšími prípravkami proti bolesti bez analgetických látok. Vďaka tomu, že neobsahujú analgetika, sú šetrné k organizmu a nevytvoríte si tak na nej rezistenciu. Sú mimoriadne efektívne aj pri artritíde alebo artróze. Vďaka mentolu príjemne chladia.

Prečo si vybrať Biofreeze

Jedná sa o lokálne analgetikum pôsobiace na princípe kryoterapie (chladovej terapie) na postihnutú oblasť. Biofreeze prináša úľavu od bolesti chrbta, svalov a kĺbov zasiahnutých artrózou alebo artritídou. Účinok látok obsiahnutých v chladivom géle, spreji alebo roll-one trvá cez tri hodiny.

Biofreeze je gél proti bolesti svalov a kĺbov od americkej spoločnosti Performance Health, Inc. Biofreeze gél má viac ako 25 ročnú tradíciu, behom ktorej si získal povesť najúčinnejšieho chladivého gélu na trhu. Biofreeze bol po prvý krát vo svete predstavený lekárom, ktorý hľadal spôsob, ako pomôcť svojej babičke zvládnuť bolesť pri artritíde. Výsledný recept ponúkol rýchlu a účinnú úľavu od bolesti bez použitia liekov na predpis. Svoju výsadnú pozíciu medzi prípravkami na cielenú úľavu od bolesti si tento gél vyslúžil hlavne vďaka svojmu unikátnemu zloženiu a chladivej sile mentolu. Biofreeze sa odporúča používať predovšetkým pri bolesti svalov a kĺbov, bolesti chrbta a nepríjemných bolestiach, ktoré má na svedomí artritída alebo artróza. Chladivý gél sa veľmi dobre vstrebáva a rýchlo preniká ku zdroji bolesti.

V našej ponuke nájdete kvalitný gél, sprej alebo roll-on proti bolesti od svetoznámeho výrobcu Biofreeze. Produkty Biofreeze používajú špičkoví terapeuti, rovnako tak je vhodný pre domáce použitie napríklad pri bolestiach spôsobených artritídou alebo artrózou. Radi Vám s výberom gélu proti bolesti Biofreeze poradíme v našej predajni v Bratislave na Trnavskej ceste 29 alebo telefonicky na čísle +421 902 303 104.