Ortézy na koleno

Najpredávanejšie

26 položiek celkom
5326 mueller adjust to fit knee stabilizer orteza na koleno
Novinka
€39,20
Kód: 6937
Mueller Adjust-to-Fit Knee Support, bandáž na koleno
€27,40
Kód: 6117
Mueller Adjust-to-Fit Knee Strap, podkolenní pásek
€17,60
Kód: 6917
mueller 57227 adjustable knee support 1000x1000
Novinka
€29,40
Kód: 57227
O1
€23,50
Kód: 58677
Mueller Elastic Knee Support, kolenní bandáž Kód: 55251
Mueller Jumper's Knee Strap Blue, podkolenní pásek modrý Kód: 53997
Mueller Jumper's Knee Strap Kód: 992
Mueller Max Knee Strap, duální kolenní pásek
€38
Kód: 59857
Mueller Muellerhinge 2100 Knee Brace, ortéza na koleno
Novinka
Kód: B2100
Hore
Ďalšie produkty

Ortézy na koleno na Rehasport.sk

Ortézy na koleno sú rehabilitačné pomôcky, ktoré sa obvykle používajú napríklad po operácií kolena alebo po úrazoch kolenného kĺbu a väzivových úponov. Ortéza na koleno sa obvykle používa ako podpora ochabnutého svalstva a väzov aby sa koleno lepšie hojilo. Ortézy na koleno sa veľa používajú taktiež pre zmiernenie bolesti, ako fixácia. Veľmi často sa používajú dlhodobo pri športe ako opora. Existujú rôzne druhy ortéz na koleno, napríklad v podobe návleku alebo pevnej ortézy na suchý zips. V našej ponuke nájdete len špičkové ortézy na koleno od Mueller Sports Medicine, ktoré si môžete osobne vyskúšať v našej predajni.

Ortéza na koleno Mueller Hg80

Kĺbová ortéza na koleno MUELLER Hg80 je vyrobená z materiálu HydraCinn™, ktorá urýchľuje odvod vlhkosti. Základný návlek ortézy na koleno je vyrobený z antimikrobiálnej textílie, ktorá je špeciálne priedušná a extrémne mäkká na pohmat. Ortéza na koleno MUELLER Hg80 spoľahlivo a maximálne spevní nestabilné, slabé či zranené kolená. Stabilitu ortézy zaisťuje postranná trojkĺbová vodiaca tyč. Vnútorné protišmykové pásy napomáhajú udržať ortézu na správnom mieste.

Ortéza na koleno Mueller PRO-LEVEL

Kolenná ortéza Mueller PRO-LEVEL je ortéza s najvyšším stupňom ochrany od Muellera. Rovnako ako u ortézy na koleno Mueller Hg 80 je tu maximálna stabilita zaistená postrannými trojkĺbovými vodiacimi tyčami, pričom Mueller PRO-LEVEL naviac ako jediná ortéza na koleno od Mueller Sports Medicine umožňuje mechanicky zaistiť obmedzenie maximálneho rozsahu v kolennom kĺbe.

Športová ortéza na koleno

Snáď každý kto niekedy športoval mal nejaký úraz kolenného kĺbu. Riešením môže byť ortéza na koleno alebo fyzioterapeut. Pokiaľ sa rozhodnete pre ortézu a chcete sa svojmu obľúbenému športu venovať aj naďalej, mali by ste si na koleno zaobstarať športovú ortézu. Tá Vám umožní športovať aj keď koleno nebude úplne v poriadku. Ortézu na koleno by ste mali používať po konzultácií s Vaším fyzioterapeutom alebo ortopédom. V našej ponuke nájdete len kvalitné ortézy na koleno od svetoznámeho výrobcu Mueller Sports Medicine. Ortézy na koleno Mueller používajú špičkoví športovci v rámci doliečovania svojich zranení. Rovnako tak sú vhodné napríklad pre domáce použitie. Sme špecialisti na predaj športových ortéz na koleno Mueller. Radi Vám s výberom ortézy na koleno poradíme v našej predajni alebo telefonicky na zákazníckej linke +421 902 303 104.