BOSU®Balance Trainer PROFI

Kód: BOSUPRO
9 hodnotení
Značka: BOSU
€211,40 / ks €176,17 bez DPH
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

BOSU®Balance Trainer PROFI

Táto jedinečná balančná pomôcka je využívaná na posilňovanie, naťahovanie, rehabilitáciu a na relaxáciu. BOSU®Balance sa dá využiť z oboch strán. Výrobcom týchto originálnych produktov je americká spoločnosť, ktorá sa odlišuje od ostatných výrobcov BOSU svojou funkčnosťou produktov a kvalitou ich spracovania, vďaka tomu sú Bosu pomôcky bezpečnejšie a majú dlhšiu životnosť.

Pri zakúpení BOSU® Balance Trainer PROFI získate univerzálne využiteľnú cvičebnú pomôcku pre tréning, kde je možné efektívne a bezpečne dosiahnuť rovnováhu medzi rôznymi svalovými skupinami. BOSU®Balance Trainer PROFI je vyrobený pre vysoké zaťaženie má zosilnenú konštrukciu a protišmykový povrch, priemer 63,5 cm, výšku pri úplnom nafúknutí 22 cm a hmotnosť je približne 8 kg.

Ako príslušenstvo dostanete v balení pumpičku a DVD s cvikmi (pozor DVD je iba v angličtine). Nevystavujte BOSU®Balance Trainer PROFI priamemu slnku a chráňte ho pred tepelnými zdrojmi. Skladovanie je dobré v špeciálnom BOSU stojane. Na umytie povrchu používajte vlažnú mydlovú vodu.

Dodatočné parametre

Kategória: Cvičebné pomôcky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 8 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: