Časté dotazy

Kedy kurzy začínajú a kedy končia?

Kurzy tejpovania začínajú vždy o 9:00 a končia medzi 17:30 - 18:00 v sobotu aj v nedeľu podľa toho, aká je skupina rýchla alebo koľko je dotazov.
 
Kurz TheraBandu začína vždy o 9:00 a končí medzi 16:00 - 17:00 v sobotu aj v nedeľu, opäť podľa individuálneho tempa každej skupiny.
 
Kurz Terapeutické využitie Theragunu začína vždy o 9:00 a končí medzi 17:30 - 18:00 v sobotu podľa toho, aká je skupina rýchla alebo koľko je otázok.
 
Kurz Terapeutické využitie Spophy Flossbandu začína vždy o 9:00 a končí medzi 17:30 - 18:00 v sobotu aj v nedeľu, podľa individuálneho tempa každej zo skupín a rovnako podľa počtu dotazov.    

Čo si mám vziať so sebou?

Na kurz Terapeutické využitie Temtex tapu si vezmite v ideálnom prípade ostré nožničky a písacie potreby. Na všetkých kurzoch dostanete skriptá, ktorá sú koncipované tak, aby ste si do nich mohli robiť poznámky. Vhodné je tiež pohodlné oblečenie a prezuvky. Občerstvenie je zaistené.
 

Budem sa na kurzoch musieť vyzliekať do spodného prádla?

Všetky naše kurzy sú zamerané hlavne prakticky a ide nám o to, aby ste čo najlepšie ucítili efekt daných techník, takže sa predpokladá, že sa do spodného prádla vyzliekať budete. Lektori demonštrujú jednotlivé techniky tejpovania na modelovi, ale vo dvojiciach si ich potom prakticky skúšate navzájom s kolegom na rôznych častiach tela - trup, horné a dolné končatiny. Pokiaľ vám táto skutočnosť vadí a budete sa cítiť lepšie napríklad v plavkách, vezmite si dvojdielne plavky alebo športovú podprsenku -platí pre ženy :). Keby ani tak ste sa necítili/a komfortne, vezmite si so sebou tesné legíny / kraťasy a priliehavé tielko. Aplikáciu si potom budete skúšať cez oblečenie. Nemôžeme samozrejme nikoho nútiť sa vyzliekať, ale pochopiteľne cez akúkoľvek vrstvu oblečenia nebude mať tejp žiadny efekt.                          
 
Na kurz "Terapeutické využití TheraBandu" odporúčame športové oblečenie, ktoré vás neobmedzuje v pohybe. Aj na tomto kurze počítajte s aplikáciami tejpu.
 

Aký je obsah kurzu? 

Harmonogram ku každému kurzu posielame v priebehu týždňa pred zahájením.
 

 

Pôjdem autom, dá sa v okolí budovy, v ktorej prebieha kurz zaparkovať?

Áno, na Slovensku, rovnako aj na kurzoch v Čechách sa dá pred budovou, v ktorej prebieha kurz parkovať zdarma.