The Original McKenzie® D-Section Roll

Kód: 25
11 hodnotení
Značka: Wellea Europe
€38,30 / ks €31,92 bez DPH
Skladom (7 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

The Original McKenzie® D Section Roll je univerzálna pomôcka pre zdravé sedenie. Produkt je vhodný pre použitie na kancelársku stoličku, na sedadlo automobilu alebo pre domáce použitie. Rozdiel medzi týmto typom a McKenzie Lumbar Rollem Hard či Soft, je v priereze vankúša (tvar písmena D) a v jeho využití, pretože D-Section Roll sa používa ako doplnenie integrovanej bedrovej podpory v kancelárskej stoličke či autosedačke, keďže Soft a Hard sa používajú na typ stoličky (sedačky), kde žiadna podpora nie je.

Používanie tohoto podkladového valca pomáha predchádzať bolestiam chrbtice, správne podloženie chrbtice pomáha udržiavať prirodzené zakrivenie chrbtice a tým znižovať tlak na medzistavcové platničky v oblasti bedrovej chrbtice. Tento podkladový valec je vhodný pre ľudí menšieho vzrastu či pre ľahších jedincov.

Pomôcka bola vyrobená na základe klinického výskumu Robina McKenzieho. Valec je vhodný na všetky bežné stoličky či kreslá, kde nie je žiadna alebo len minimálna podpora bedrovej chrbtice. Podkladový valec je opatrený elastickým popruhom, vďaka ktorému sa dá prichytiť na väčšinu stoličiek či kancelárskych kresiel.
Obal je vhodný na pranie a odolný proti opotrebovaniu.

Rozmery:
29cm x 9,5cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: