Masážny prístroj Theragun G3PRO

Masážny prístroj Theragun G3PRO prichádza so šiestimi jedinečnými nástavcami, ktoré lekári vyrobili pre rôznu variabilitu použitia vzhľadom k ľudskému telu, jeho potrebám a poraneniam/ochoreniam. Bol navrhnutý tak, aby zmenil Váš pohľad na terapiu pre pohodlný pohyb. Prístroj bol síce kompletne prepracovaný oproti staršej verzii Theragunu G2PRO, ale všetky jeho doterajšie privilégia, ktorými disponoval v nižšej rade, zostali zachované. TheraGun G3PRO bol navrhnutý tak, aby zmenil Váš pohľad na terapiu pre pohodlný pohyb.

 TheraGunG3

Terapeutická perkusívna terapia

Revolučná liečba hlbokých svalov, ktorá používa rýchle, opakujúce sa ťahy k stimulácií krvného toku a tepla. Je jedinečná dĺžkou zdvihu 16 mm a špičkovou rýchlosťou poskytujúcou nejúčinnejšie ošetrenie svalov akéhokoľvek ručného zariadenia. Pomocou prístroja dokážete zregenerovať celé telo počas doby 15 minút. Nastaviteľné rameno pre dosah na celé telo je veľkou výhodou. Maximalizujte účinky perkusívnej terapie a jednoducho ošetrujte ťažko dostupné oblasti za pomoci ergonomickej rukoväti so 4 uhlami ramien a ergonomickou rukoväťou Triangle.

Objavte, čo dokáže prístroj Theragun G3PRO

Zvýšte výkon a rýchlejšie zotavenie - stačí 30 sekúnd na svalovú skupinu, aby sa zlepšila sila, flexibilita, koordinácia a výkon svalu. Po intenzívnom tréningu pracuje G3PRO hlboko, aby zmiernil bolesť a urýchlil zotavenie.

Rýchle a efektívne myofasciálne vydanie - sila G3PRO pomáha s uvoľňovaním uzlov a kŕčov bez stresu na vašich rukách a zápästí pomocou ergonomickej rukoväti. Žiadne zdržovanie.

 

 

Pod záštitou svetovo uznávanej značky Theragun vznikol aj kurz s názvom „Terapeutické využitie Theragunu“, kde Vladislav Prokůpek a Radek Šťastný, ktorí sú jedinými certifikovanými lektormi v CZ/SK, preškolenými osobne pánom Dr. Jasonem Werslandem, zakladateľom firmy Theragun garantujú odbornosť kurzu.