Rehabiq Overball, 25 cm, modrý

Kód: RIQ-OV25
Novinka
7 hodnotení
Značka: Rehabiq
€7,90 / ks €6,58 bez DPH
Skladom (>100 ks)

Univerzálna cvičebná lopta Rehabiq Overball je vhodná pre každého, kto si chce spevniť telo, zlepšiť celkovú kondíciu alebo posilniť horné aj dolné končatiny. Môžeme ho využiť aj ako podkladovú pomôcku pri dlhšom cestovaní v aute, vlaku alebo lietadle. Rehabiq Overball má priemer 25 cm a je v modrej farbe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Podrobný popis Rehabiq Overball, 25 cm, modrý

Rehabiq Overball - je univerzálna cvičebná pomôcka vhodná pre každého. Overball môžete použiť pri cvičení na spevnenie stredu tela, posilnenie končatín, rehabilitačné cvičenia, dychové cvičenia alebo aj pri cvičení v rámci prevencie zranení pohybového aparátu. S overballom vďaka jeho kompaktným rozmerom môžete cvičiť nielen v rehabilitačnom zariadení, ale môžete si ho vziať do posilňovne, do telocvične alebo jednoducho cvičiť doma. Cvičenie s Rehabiq overballom napomáha k zlepšeniu kondície, koordinácie, zvýšeniu sily a vytrvalosti, k odstráneniu svalových dysbalancií a k optimalizácii svalového napätia.

Cvičebnú loptu Rehabiq vyrábame v priemere 25 centimetrov, čo je štandardne najvyužívanejší rozmer cvičebných lôpt. Vďaka tejto optimálnej veľkosti je možné využiť Rehabiq overball aj ako podkladovú pomôcku pri dlhom cestovaní v aute, vlaku alebo lietadle. Po úplnom vyfúknutí je cvičebná lopta dokonale skladná a preto si ju so sebou môžete vziať prakticky kamkoľvek. Ergonomický tvar overballu je mimo iného vhodný na korekciu nesprávneho sedu, ktorý býva veľmi častou príčinou bolestí v dolnej časti chrbta. Vhodným cvičením s overballom je dokonca možné daným bolestiam pohybového aparátu účinne predchádzať.

Cvičebné pomôcky Rehabiq sú vyvinuté v spolupráci so špičkovými terapeutmi, aby sa docielilo nielen prvotriednej kvality, ale aj ideálnych vlastností. Preto je tiež cvičebná lopta Rehabiq vyrobená zo špeciálneho nekĺzavého materiálu, ktorý je značne odolný voči oderu a mechanickému poškodeniu. Vďaka tomu je možné loptu využiť na cvičenie na rôznych typoch povrchu bez strachu z poškodenia.

Prečo si vybrať Rehabiq overball

 • Univerzálna cvičebná pomôcka
 • Ideálny pre všetky druhy cvičení
 • Vhodný pre všetky vekové skupiny
 • Podporuje správne držanie tela
 • Zlepšuje silu, koordináciu a vytrvalosť
 • Protišmykový povrch odolný voči poškodeniu
 • Kompaktná veľkosť vhodná aj na cestovanie

Špecifikácie overballu Rehabiq

 • Priemer: 25 cm
 • Farba: modrá
 • Obsah balenia: 1 ks
 • Zloženie: 62% DPHP (Di (2-propylheptyl) phthalate), 38% PVC

Návod na použitie:
1. Vyberte Rehabiq Overball z ochranného obalu.
2. Z nafukovacieho otvoru vytiahnite plastový uzáver.
3. Priložte nafukovací otvor k ústam alebo použite zodpovedajúci nadstavec pumpičky či kompresora a postupne nafukujte overball na požadovanú pevnosť.
4. Po dosiahnutí požadovanej pevnosti opäť uzavrite otvor pomocou plastového uzáveru.

UPOZORNENIE:
Overball pravidelne umývajte mydlovou vodou. Po umytí nechajte loptu uschnúť. Skladujte pri izbovej teplote a v suchu. Neskladujte pri zdroji tepla alebo na priamom slnku. Neaplikujte na povrch žiadne rozpúšťadlá alebo riedidlá. V prípade straty pevnosti pri častom použití overball znovu dofúknite na požadovanú pevnosť.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Cvičebné pomôcky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0,14 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: