SKLZ Trainer Ball, gymnastická lopta 65 cm

Kód: APD-TB-SPT-04
4 hodnotenia
Značka: SKLZ
€39,20 / ks €32,67 bez DPH
Skladom (12 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

SKLZ Trainer Ball bola vyvinutá profesionálnymi trénermi pre špičkových športovcov. Na jej povrchu je zobrazených 16 silových a regeneračných cvičení. Obrázky zahŕňajú okrem iného dynamické planky, cvičenie pre stabilitu trupu, rovnako ako cviky na naťahovanie, ohybnosť a regeneráciu.

 

 

Na lopte je zobrazených 16 základných cvikov.

Navrhnutá profesionálnymi trénermi pre profesionálnych športovcov.

Prenosná.

Konštrukcia proti roztrhnutiu (skúšaná do 225 kg).

Vrátane vzduchovej pumpičky.

 

 

 

Viac dobrých výsledkov

Fitlopta ukazuje nielen cviky, ktoré sú na nej priamo vyobrazené. Znázorňuje tiež prehľadné a ľahko pochopiteľné ukážky, ako správne každý cvik vykonávať. Navrhnutá firmou Exos, lídrom v oblasti ľudských výkonov, sú tieto cvičenia rovnaké, aké používajú niektorí vedúci svetoví športovci na zvýšenie svojej kondície a výkonu - to všetko na jednej robustnej lopte.

 

Zistite, aký sval posilňujete

Pomocou ľahko pochopiteľných ilustrácií, ktoré ukazujú na aké svaly sa zameriavame v každom cvičení, obsahuje Trainer Ball sady a opakovania, ktoré potrebujete pre maximalizáciu výsledkov. Je to ako tréner, fitness a lopta - všetko v jednom.

 

Plnohodnotná lopta

Spojte cvičenie s gymnastickou loptou do naozajstného cvičenia celého tela, ktoré splošťuje brušné svaly, zvyšuje výkon svalov a zlepšuje silu trupu a stabilitu.

Návod v angličtine

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: