SKLZ Trainer Mat, cvičebná podložka 183 cm x 61 cm x 0,5 cm

Kód: APD-G2M-PEF-04
9 hodnotení
Značka: SKLZ
€39,20 / ks €32,67 bez DPH
Skladom (78 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Podložka Trainer Mat navrhnutá špičkovými trénermi ponúka 21 základných cvičení pre zvýšenie sily, flexibility, rýchlosti, obratnosti a výbušnosti. Začlenenie týchto cvičení do každodenného tréningu tiež podporuje zotavenie svalov a znižuje riziko zranenia.

 

 

Prináša 21 základných cvičení pre silu a elasticitu vytlačených na podložke; jedná sa o kľúčové cvičenia pre rýchlosť, pružnosť, obratnosť a výbušnosť.

Vytvorená profesionálnymi trénermi pre špičkových športovcov.

Môže byť zapojená v každodennom tréningu pre rýchle zotavenie a zníženie rizika zranenia.

1,80 x 0,60 m, hrúbka 6 mm pre maximálne pohodlie a všestrannosť.

Odolný materiál

 

 

 

Cvičte, aby ste boli silnejší

S 21 pomenovanými cviky a jasnými vizuálnymi ukážkami, ako postupovať správne, ponúka Trainer Mat ozajstné celodenné cvičenie s osvedčenými výsledkami v jednom pohodlnom dizajne.

 

Zamerajte sa na svaly

Vedieť, na ktoré svaly sa zamerať, pomáha zlepšiť Vaše výsledky. To je dôvod, prečo Vám zrozumiteľné ilustrácie Trainer Mat presne ukazujú, ktoré svalové skupiny sú zapojené v každom cviku.

 

Zostavy, opakovanie a overené výsledky

Podrobný program Trainer Mat zahŕňa opakovanie, sety a časy, ktoré potrebujete k plnohodnotnému tréningu celého tela - všetko v jednej pohodlnej tréningovej pomôcke. Použite ju a jej patentovaný program, aby ste vytvorili telo, ktoré chcete.

Návod v angličtine

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: