THERA-BAND penový valec so zeleným obalom, tvrdý

Kód: 119731
5 hodnotení
Značka: Thera-Band
€45,10 / ks €37,58 bez DPH
Momentálne nedostupné

Detailné informácie

Podrobný popis

Thera-Band penový valec so zeleným odnímateľným obalom. Balenie obsahuje penový valec o priemere 15 cm v dĺžke 30,5 cm a zelený Thera-Band Wrap s označením tvrdý, ide teda o najtvrdšiu variantu z troch dostupných.


Thera-Band Wrap obaly na penový valec o priemere 15 cm ponúkajú multifunkčné riešenie pre myofasciálnu terapiu, masáž hlbokých svalov či stabilizačné cvičenia. Ide o patentovaný vysoko funkčný systém, ponúkajúci ľahké riešenie pre terapiu pohybového aparátu bez použitia rúk. Thera-Band penové obaly sú špeciálne navrhnuté pre rôzne stupne mobilizácie tkaniva, k čomu slúžia tri farebne odlíšené stupne tuhosti. Revolučný systém Thera-Band Wrap umožňuje zvýšiť svalovú flexibilitu a podporiť stabilizáciu chrbtice.


Pevný penový obal Thera-Band Wrap možno na penový valec upevniť behom niekoľkých sekúnd. Tri farebné možnosti umožňujú terapiu úplne prispôsobiť individuálnym potrebám užívateľa. Zelená varianta disponuje tvrdými vrúbkami, a teda je vhodná najmä pre agresívnejší spôsob terapie. Ideálna masážna cvičebná pomôcka, ktorá by nemala chýbať v žiadnom fitness centre ani rehabilitácii.

Thera-Band kurz

Zúčastnite sa kurzu „Terapeutické využitie Thera-Bandu“. Tento kurz pod záštitou svetovo uznávanej Thera-Band Academy, prináša moderné poňatie a Thera-Band predstavuje ako ucelený systém cvičení na niekoľkých úrovniach. Účastníci kurzu budú zoznámení s teoretickými poznatkami a fyzikálnymi princípmi expanderov. Taktiež budú pracovať s množstvom ďalších cvičebných pomôcok, ktorých pôsobenie uplatnia vo športovej fyzioterapii, tréningu, klasickej rehabilitácii, v terapii ruky alebo ako súčasť masážnych techník. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: