cosiMed masážna sviečka Broskyňa - 40 g

Kód: 01.84.40
2 hodnotenia
Značka: cosiMed
€14,50 / ks €12,08 bez DPH
Skladom (7 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

cosiMed masážna sviečka Broskyňa - 40 g je luxusný masážny prostriedok, obsahujúci len tie najkvalitnejšie ingrediencie, ako je kokosový olej, aloe vera a včelí vosk. Všetky tieto zložky sa pri masáži starajú o pokožku klienta. Masáž pomocou masážnej sviečky cosiMed Broskyňa je unikátnym zážitkom a to nielen kvôli príjemnej masáži, ale tiež vďaka sladkej vôni broskýň. Zatiaľ čo horí knôt sviečky, uvoľňuje sa príjemná vôňa a na telo zároveň pôsobí teplota masážneho vosku a rozpusteného oleja. Vôňa broskýň má upokojujúci a relaxačný efekt. 

 

Masážny vosk sa musí najprv rozpustiť, preto je dobré sviečku zapáliť zhruba desať minút pred príchodom klienta. Nielenže sa rozpustí potrebné množstvo vosku a oleja, ale sviečka zároveň prevonia celú miestnosť a pomôže tak navodiť relaxačnú atmosféru. Masážnu zmes je vhodné aplikovať najprv na ruky maséra a až potom ho nechať stiecť na klienta, predídete tak nepríjemnému tepelnému šoku. Po masáži je možné masážnu sviečku uhasiť priklopením uzáveru. Jedna cosiMed masážna sviečka Broskyňa- 40 g sa dá použiť až na dve celotelové masáže.

 

Zakúpiť sa dá tiež veľké predajné balenie, ktoré obsahuje 18 sviečok, od každej vône tri kusy. Ide o ideálnu variantu sviečok cosiMed v predajnom balení priamo pre váš pultový predaj.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: