Masážne valce Thera-Band

Najpredávanejšie

Thera-Band Wrap, obal na pěnový válec, žlutý, nejměkčí
 
€24,75
Thera-Band Wrap, obal na pěnový válec, zelený, tvrdý
 
€33,29
Thera-Band Wrap, obal na pěnový válec, červený, měkký
 
€29,09
Thera-Band pěnový válec, průměr 15 cm, délka 30,5 cm
 
€14,55
Thera-Band pěnový válec se žlutým obalem, nejměkčí
 
€37,25
7 položiek celkom
Thera-Band pěnový válec s červeným obalem, měkký
€41,19
Kód: 119721
Thera-Band pěnový válec se zeleným obalem, tvrdý
€45,10
Kód: 119731
Thera-Band pěnový válec se žlutým obalem, nejměkčí
€37,25
Kód: 119711
Thera-Band pěnový válec, průměr 15 cm, délka 30,5 cm Kód: 11968
Thera-Band Wrap, obal na pěnový válec, červený, měkký Kód: 11972
Thera-Band Wrap, obal na pěnový válec, zelený, tvrdý Kód: 11973

Prečo si vybrať masážne valce Thera-Band 

Masážny valec Thera-Band a masážny obal Thera-Band Wrap sú perfektnou pomôckou vhodnou pre efektívnu automasáž. Masážne valce majú rôzne šírky, dĺžky a tuhosti. Tuhosť masážneho valca býva najväčším problémom pri automasáži. Preto Thera-Band rozšíril do svojej ponuky unikátny masážny valec s tromi rôznymi stupňami tuhosti, záleží teda len na vás akú intenzitu automasáže zvolíte. Masážny valec sa používa ako v profesionálnom, tak v rekreačnom športe.

Využitie masážneho valca Thera-Band

Využitie masážnych valcov je pomerne pestré. Primárne sa však táto aktivačne-relaxačná automasážna pomôcka používa pre aktiváciu svalov a fascií pred športovým výkonom alebo v rámci regenerácie po záťaži. Každý z nás je iný a stuhnutosť svalov po tréningu sa tiež môže líšiť. Preto má masážny valec od Thera-Bandu tri vymeniteľné obaly - wrapy, ktoré sú farebne odstupňované podľa ich tuhosti. Žltý wrap je najmäkší, červený mäkký a zelený je najtvrdším obalom pre masážny valec Thera-Band - záleží teda len na Vás akú tuhosť si pre cvičenie zvolíte. Masážne valce Thera-Band používa aj Česká atletická reprezentácia, tak ich skúste tiež!

Prečo nakupovať masážne valce Thera-Band na Rehasport.sk?

Masážne valce máme skladom v centrálnom distribučnom sklade. Objednaný tovar si môžete nechať zaslať na vami uvedenú adresu alebo si ho osobne vyzdvihnete na predajni v Bratislave na Trnavskej ceste 29. Vaším nákupom masážneho valca na Rehasport.sk to pre nás nekončí. Snažíme sa Vám pomáhať aj naďalej. Preto pre Vás pripravujeme rôzne videonávody s masážnym valcom Thera-Band.

Masážne valce Thera-Band na Rehasport.sk

V našej ponuke nájdete len kvalitné masážne valce Thera-Band. Masážny valec Thera-Band používajú špičkoví terapeuti a inštruktori fitness. Rovnako tak sú vhodné napríklad pre domáce použitie. Radi vám s výberom masážneho valca Thera-Band poradíme v našej predajni alebo telefonicky na zákazníckej linke +421 902 303 104.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie