SKLZ Universal Massage Roller, dvojitá masážna lopta

Kód: PERF-EXRO-01
6 hodnotení
Značka: SKLZ
€28,45 / ks €23,71 bez DPH
Skladom (60 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Zahriatie a regenerácia sú kľúčom k udržaniu zdravého tela. Lepšia starostlivosť o telo začína s univerzálnym masážnym valčekom. Jeho jedinečná štruktúra je navrhnutá tak, aby stimulovala pohyb a zvýšila pohyblivosť, zatiaľ čo ergonomický tvar umožňuje zameranie na svaly a kĺby po celom tele. Dosiahne dokonca aj na ťažko dosiahnuteľné svaly okolo chrbtice.

 

 

Ergonomický dizajn znižuje napätie kĺbov a svalov od hlavy až k päte, čo pomáha znižovať pravdepodobnosť zranenia a dobu regenerácie.

Unikátny tvar a veľkosť Vám umožňujú zamerať sa na ťažko dosiahnuteľné svaly, ako sú krk a chrbát.

Výrazná textúra stimuluje obeh a zvyšuje pohyblivosť, čo napomáha regenerácii.

Prenosná a ľahko použiteľná.

Vodeodolná a ľahko sa čistí.

 

 

Dosiahne všade

Ergonomický dizajn univerzálneho masážneho valčeku Vám pomôže dosiahnuť hlbokých svalov a tkanív, na ktoré ostatné valce nedosiahnu. Je ideálny pre masáž Vašeho chrbta, krku, hamstringov, stehenných a lýtkových svalov a ďalších - v skutočnosti neexistuje svalová skupina, na ktorú nedokáže dosiahnuť.

 

Dokončite regeneráciu

Vďaka ergonomickému dizajnu, texturovanému povrchu a ideálnej pevnosti sa univerzálny masážny valček zameriava na kľúčové svaly chrbta, chrbtice a celkové telesné zdravie. Tento jedinečný valec pomáha zvýšiť prietok krvi a ohybnosť pri rozbíjaní uzlov a stuhnutosti, aby pomohol znížiť pravdepodobnosť zranenia a urýchliť Vašu regeneráciu.

 

Povrch, ktorý stimuluje

Obsahuje výraznú textúru, ktorá pomáha stimulovať obeh a znižovať napätie svalov, čo pomáha zvýšiť svalovú výkonnosť počas tréningu a znižuje bolestivosť a čas regenerácie. Jedinečná rukoväť Vám tiež umožňuje ju používať prakticky na akomkoľvek povrchu, bez toho by bol nepríjemný alebo náročný.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: