SKLZ Goalshot, tréningová sieť 5m x 2m

Kód: SC-GSH5X2-001-01
5 hodnotení
Značka: SKLZ
€294,10 / ks €245,08 bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Inovatívny produkt SKLZ GoalShot bol navrhnutý a vyvinutý s pomocou prepracovaných analýz a zvyšuje Vaše schopnosti na novú úroveň. Štyri zóny vám dávajú štvornásobne vyššiu pravdepodobnosť na strelenie gólu. Vďaka jednoduchej montáži a demontáži je ideálna pre tréning a môže byť dokonale integrovaná do mnohých cvičení. SKLZ GoalShot je na ceste stať sa Vašou novou obľúbenou tréningovou pomôckou.

 

Rozvíja vizuálne zameranie na zóny, kde je štvornásobne vyššia miera pravdepodobnosti streliť gól.

Umožňuje hráčom maximálny počet opakovaní s okamžitou spätnou väzbou.

Zvyšuje počet úspešných striel tak, že sa hráč vizuálne zameriava na špecifické zóny a trénuje svalovú pamäť.

Určené pre štandardnú futbalovú bránku (5 x 2 m), dá sa postaviť v priebehu niekoľkých minút.

Dodávaná vrátane tašky.

 

 

 

 

Výskum

S podporou niekoľkých sezón výskumu má Goalshot štyri scoringové zóny, kde sú zaznamenávané bránky zo špičkových futbalových líg.

Goalshot bol vyvíjaný počas niekoľko sezónneho výskumu a predstavuje štyri scoringové zóny, kam boli zaznamenané bránky zo špičkových futbalových líg. Ponúka okamžitú spätnú väzbu a pomáha hráčovi ľahko identifikovať ideálne umiestnenie, na ktoré brankári nemôžu dosiahnuť.

 

 

Len tí najlepší uspejú

Scoringové zóny Goalshotu nútia hráčov k vizualizácii svojich striel predtým než vystrelí a blokujú strely, ktoré sú mimo zóny kam elitnej hráči strieľa väčšinu svojich gólov. Táto okamžitá a kontinuálna spätná väzba pomáha hráčom zvyšovať ich šance na skórovanie.

 

Vizualizácia

Skvelý strelec má schopnosť sústrediť svoj pohľad na malý cieľ a zasiahnuť ho cez zástup hráčov, pod tlakom a s jedným alebo viacerými obrancami. Goalshot pomáha hráčom ľahko identifikovať miesta na bráne, kde majú najväčšiu šancu na skórovanie, umožňuje hráčom opakovanie, ktorá potrebujú k vytvoreniu svalovej pamäte a vizualizácie, čo zvyšuje ich percentuálne skórovanie.

 

Návod v angličtine

Dodatočné parametre

Kategória: Tréningové pomôcky
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: