Balančné šošovky

Najpredávanejšie

Rehabiq Balančná šošovka, 33 cm, modrá
 
€15,50
Thera-Band balanční čočka, 36 cm, modrá
 
€56,95
Thera-Band balanční čočka, 33 cm, zelená
 
€47,45
3 položiek celkom
Thera-Band balanční čočka, 33 cm, zelená
€47,45
Kód: 23090
Thera-Band balanční čočka, 36 cm, modrá
€56,95
Kód: 21441

Balančné šošovky Thera-Band na Rehasport.sk

Balančná šošovka Thera-Band slúži k trénovaniu a zlepšovaniu motorickej koordinácie, rovnováhy a držaniu tela. Táto nestabilná podložka je ideálna pre balančné cvičenie pri fitness alebo tvarovaní postavy, k tréningu športovcov, k rehabilitácií a taktiež k zdravému sedeniu na odľahčenie chrbtice pri bolestiach chrbta.

 V našej ponuke nájdete len kvalitné balančné šošovky Thera-Band. Balančné šošovky Thera-Band používajú špičkoví terapeuti a inštruktori fitness. Rovnako tak sú vhodné napríklad pre domáce použitie. Sme špecialisti na predaj balančných šošoviek Thera-Band. Radi Vám s výberom poradíme v našej predajni alebo telefonicky na zákazníckej linke +421 902 303 104.

 

Využitie balančnej šošovky Thera-Band

Balančná šošovka je jednou z pomôcok, ktorá nám napomáha pri rozvoji senzomotoriky. Používa sa ako pre zlepšenie zdravého sedu napríklad v práci, tak v rámci rehabilitácie alebo fitness. Obtiažnosť cvičenia si potom môžeme upraviť v závislosti na objeme vzduchu v balančnej šošovke - čím menej vzduchu šošovka obsahuje tým viac je labilná a cvičenie je tak náročnejšie. Pri precvičovaní senzomotoriky odporúčame používať balančnú šošovku v kombinácií s cvičebnými podložkami Thera-Band.