Čokoládové masáže

Najpredávanejšie

cosiMed čokoládová masáž EXKLUSIV - 250 ml
 
€22,70
1 položiek celkom
cosiMed čokoládová masáž EXKLUSIV - 250 ml
€22,70
Kód: 01.56

Čokoládové masáže

Čokoládová masáž je luxusná procedúra, pre skutočných labužníkov. Jedinečná relaxačná masáž s detoxikačnými účinkami, sa stará o pokožku a necháva ju krásne hladkú a čistú. Jemné, dlhé ťahy maséra navádzajú ukľudňujúci pocit po celú dobu masáže. Čokoládové masáže sú vhodné na celé telo, málo sa však využívajú na masáž tváre. V sortimente vám ponúkame luxusný masážny prípravok cosiMed Čokoládová masáž, čo má pozitívny vplyv na telo aj dušu.

Čokoládová masáž cosiMed

Pred samotnou masážou je dobré vykonať peeling (napríklad kávový), aby sa telo prekrvilo a otvorili sa kožné póry. Na masáž je možné využiť špeciálne čokolády, ktoré sa musia nechať rozohriať. Pre jednoduchšiu aplikáciu sa však využívajú špeciálne oleje na čokoládové masáže, ktoré sa dajú použiť ihneď a nešpinia toľko, ako samostatné rozohriaté čokolády a nemusia sa riediť. Po ukončení masáže sa obvykle robí záverečný zábal, kedy sa nanesie ďalšia vrstva čokoládového oleja a prekryje sa potravinovou fóliou. Po 10 minútach sa fólia zloží, telo sa očistí horúcou vodou (nepoužívať mydlo, aby čokoládový olej pôsobil čo najdlhšie) a celá exkluzívna procedúra je dokončená.

Čokoládová masáž a jej pozitívny vplyv na zdravie

Čokoládová masáž v súčasnej dobe nechýba v ponuke služieb takmer žiadneho wellness centra alebo SPA prevádzky. Nie len čokoládové masáže, ale aj samotná konzumácia čokolády pozitívne ovplyvňuje naše zmysly a navodzuje euforizačný účinok. Nespracovaná čokoláda s vysokým obsahom kakaových bôbov obsahuje prírodný antioxidant, kakaové maslo, vitamíny a minerály. Čokoládové masáže majú detoxikačné účinky a starajú sa o pokožku, ktorú zanechávajú čistú a krásne hladkú.