THERA-BAND CLX, zlatý, max. silný

Kód: 13225
2 hodnotenia
Značka: Thera-Band
€24,10 / ks €20,08 bez DPH
Skladom (5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Thera-Band CLX je revolučná cvičebná pomôcka, s ktorou pohodlne a efektívne precvičíte každú časť vášho tela. CLX je skratka pre systém prepojených slučiek. Ide o elastickú cvičebnú pomôcku, ktorá je tvorená prepojenými okami, do ktorých podľa potreby a konkrétneho cviku vložíte nohy a ruky a prepojíte tak vaše telo sústavou odporových gúm. Vďaka tomu, že ruky môžete do slučiek zasunúť a nemusíte gumu držať, máte voľné ruky, napríklad pre cviky s loptou pre odporový tréning loptových športov. Systém prepojených slučiek CLX je natoľko prirodzenou a intuitívnou cvičebnou pomôckou, že zakaždým, keď s ňou budete cvičiť, prídete na nový spôsob jeho využitia.

Obtiažnosť
Thera-Band CLX zlatý zodpovedá obtiažnosti maximálne silný na stupnici Thera-Band.

Dĺžka
Thera-Band CLX je 2 m dlhý a 5 cm široký, 11 slučiek.

Sila odporu Thera-Band CLX

Farba  Žltá  Červená   Zelená   Modrá   Čierna   Strieborná   Zlatá
Sila odporu   1,4 kg     1,7 kg   2,1 kg  2,6 kg  3,3 kg      4,6 kg  6,5 kg 

 

Aplikácia CLX - pre smart zariadenie
Thera-Band pre CLX vytvoril aplikáciu, v ktorej nájdete 31 cvikov na každú časť vášho tela. Aplikácia Thera-Band CLX je voľne k stiahnutiu v App Store alebo na Google Play. Thera-Band CLX a aplikácia CLX tvoria dohromady ucelený profesionálny cvičebný program, ktorý si môžete zobrať všade so sebou.

Thera-Band kurz

Zúčastnite sa kurzu „Terapeutické využitie Thera-Bandu“. Tento kurz pod záštitou svetovo uznávanej Thera-Band Academy, prináša moderné poňatie a Thera-Band predstavuje ako ucelený systém cvičení na niekoľkých úrovniach. Účastníci kurzu budú zoznámení s teoretickými poznatkami a fyzikálnymi princípmi expanderov. Taktiež budú pracovať s množstvom ďalších cvičebných pomôcok, ktorých pôsobenie uplatnia vo športovej fyzioterapii, tréningu, klasickej rehabilitácii, v terapii ruky alebo ako súčasť masážnych techník. 

Dodatočné parametre

Kategória: Posilňovacie gumy Thera-Band
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: