Thera-Band High Resistance Bands, sada odporových gúm

Kód: 14950
Novinka
3 hodnotenia
Značka: Thera-Band
€92,59 / ks €77,16 bez DPH
Skladom (8 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada štyroch odporových gúm od svetoznámeho výrobcu cvičebných pomôcok. Thera-Band High Resistance Bands, sada odporových gúm zlepší Vašu flexibilitu, pomôže Vám s rehabilitáciou po úraze a skvele si posilníte celé telo. Sada odporových gúm od Theraband Vám umožní cvičiť v rôznych úrovniach odporu v rozmedzí od 7 do 23 kilogramov. Táto sada je ideálna pre použitie pri pokročilejších rehabilitačných cvičeniach. Tieto gumy sú navrhnuté tak, aby maximálne nahradili ťažké závažie, čo z nich robí skvelú alternatívu k drahému vybaveniu a zároveň spĺňajú všetky Vaše cvičebné potreby. Každá z gúm obsahuje vizuálny indikátor odporu, ktorý je určený tuhosťou a hrúbkou gumy. Vďaka tomuto rozlíšeniu ste schopní jednoducho sledovať Vaše zlepšenie a posun na vyššiu úroveň.

Prečo si zaobstarať Thera-Band High Resistance Bands, sadu odporových gúm?

  • Táto sada bola navrhnutá k zlepšeniu športového výkonu, zvýšeniu kondície a sily.
  • Tento ľahko prenosný produkt pomáha posilňovať poranené väzy alebo svaly v telocvični doma či na cestách.
  • Slučky sú hrubé 0,65 cm a sú vyrobené z vysoko odolnej prírodnej latexovej gumy, ktorá je navrhnutá tak, aby vydržala aj opakované
  • naťahovanie počas najrôznejších cvikov. Dĺžka každej gumy je 104 cm.
  • Sada odporových gúm Thera-Band High Resistance Bands obsahuje: ľahké (odpor 7 kg), stredné (odpor 11,5 kg), ťažké (odpor 16 kg) extra ťažké (odpor 23 kg) zaťaženie.

Dodatočné parametre

Kategória: Posilňovacie gumy Thera-Band
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: