SKLZ Trainer Med Ball, medicinbal 3,6 kg

Kód: PERF-MEDB-001
5 hodnotení
Značka: SKLZ
€70,60 / ks €58,83 bez DPH
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Rozvíjajte silu celého tela s Med Ball pomocou ilustrovaných cvičení, ktoré sa zameriavajú na vybrané svaly, odporúčané sety a opakovanie. Spojte cviky dohromady, aby ste maximalizovali svoje výsledky a zapojili celé svoje telo v každom cvičení.

 

 

Ilustrované cvičenie tlačené priamo na lopte.

Jasné ilustrácie znázorňujú vybrané svaly za účelom ich posilňovania a získavanie svalového objemu.

Zahŕňa sety a opakovanie pre tréning celého tela.

Patentovaný program vyvinutý spoločnosťou Exos, lídrom v oblasti ľudských výkonov.

 

EXOS

Precvičte svaly s pomenovanými cvičeniami, ktoré sa zobrazia priamo na lopte. Navrhnutý firmou Exos, lídrom v oblasti ľudského výkonu, sú tieto cvičenia súčasťou patentovaného programu, ktoré niektorí športovci svetového formátu používajú na zvýšenie svojej kondície a výkonu.

 

Cielené budovanie svalov

Trénujte pomocou prehľadných ilustrácií, ktoré ukazujú, na ktoré svaly sa zameriavame v každom cvičení. Trainer Med Ball obsahuje tiež sady a opakovanie, ktoré potrebujete pre maximalizáciu výsledkov. Je to ako tréner fitness a medicinbal- všetko v jednom.

 

Opakovanie, sety a nové svaly

Podrobný program Med Ball zahŕňa opakovanie a sety, ktoré potrebujete na získanie tréningu celého tela a sily - všetko v jednej lopte. Použite ho pre zdvihy, hádzanie a ďalšie cviky, ktoré pomáhajú budovať svaly a výbušnú silu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: