Rehabiq Štvorkolesové chodítko odľahčené, skladacie

Kód: RIQ-WA78
Novinka
1 hodnotenie
€170,60 / ks €142,17 bez DPH
Skladom (3 ks)

Štvorkolesové chodítko Rehabiq poskytuje oporu a odľahčenie dolných končatín pri chôdzi seniorom a osobám so zníženou pohyblivosťou. Môže sa používať aj pre pacientov pri poúrazových alebo pooperačných stavoch. Je vybavené sedadlom a praktickou brašnou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Podrobný popis Rehabiq Štvorkolesové chodítko odľahčené, skladacie 

Štvorkolesové chodítko Rehabiq je kompenzačná pomôcka, ktorá je určená pre osoby so zníženou mobilitou. Štvorkolesové odľahčené chodítko Rehabiq poskytuje užívateľovi odľahčenie dolných končatín, oporu a stabilitu pri chôdzi. Používa sa aj pre pacientov pri poúrazových či pooperačných stavoch alebo pri rehabilitácii. Sedadlo a brašna uľahčujú užívateľovi prevoz predmetov.

Skladací rám štvorkolesového chodítka Rehabiq je vyrobený z odolných hliníkových rúrok s povrchovou úpravou. Okrem pevného rámu disponuje štyrmi kolesami. Pre zaistenie lepšieho a bezpečnejšieho manévrovania sú predné kolesá väčšie a plne otočné, možno ich zaaretovať pomocou poistky do priameho smeru. Komfort užívania poskytuje sedátko s chrbtovou opierkou, praktická taška a ergonomicky tvarované, výškovo nastaviteľné rukoväte. Bezpečnosť chodítka je posilnená dvoma brzdami s možnosťou aretácie. Chodítko možno ľahko zložiť pomocou dvoch poistiek do kompaktných rozmerov.

Dodatočné parametre

Kategória: Kompenzačné pomôcky
Záruka: 2 roky
Výška chodítka:: 79 - 92 cm
Výška sedačky: 54 cm
Šírka chodítka: 55 cm
Hĺbka chodítka: 65 cm
Rozmery sedačky: 45 x 25 cm
Priemer koliesok: 19 cm
Vnútorná šírka chodítka: 45 cm
Počet výškových polôh: 6
Nosnosť chodítka: 136 kg
Hmotnosť chodítka: 7,8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: